Австралия изрази тревога от ескалацията на напрежението между САЩ и Северна Корея

  • 09 август 2017 13:54

  • 7970
  • 16
Австралия изрази тревога от ескалацията на напрежението между САЩ и Северна Корея
© Gettyimages

Премиерът на Австралия Малкълм Търнбул каза пред репортери в Канбера, че евентуален въоръжен конфликт между САЩ и КНДР би имал "катастрофални последици". По думите му единственият начин за справяне със Северна Корея е оказване на "максимален икономически натиск", предаде Франс прес.

По-рано германското министерство на външните работи призова севернокорейците и американците "към сдържаност" след "ескалацията в реториката" между президента Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския и Пхенян, които си отправиха взаимни заплахи с военни действия. "Следим с най-голямо безпокойство ескалацията в реториката около Корейския полуостров. Ситуацията е наистина сериозна", каза говорителят на министерството Мартин Шефер и допълни, че дрънкането на оръжия не е решение.

Президентът на САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския обеща вчера "огън и ярост" на Северна Корея, ако продължи със заплахите си, а Пхенян отговори, че обмисля възможността да изстреля ракети към американската военноморска база на остров Гуам, припомня БТА.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
7970 16

Свързани новини

Коментари 16

Добави коментар
САЩ ИБАХА МАЙКАТА НА сесере ФАКТ ФАКТ НЕОСПОРИМ !!

2017.08.17 | 07:40

15
НЕ СЕ БОЙТЕ с. корея СКОРО НЯМА ДА Я ИМА НА КАРТАТА НА СВЕТА хохохохохоххохохохохохохохохоххохохохохохохохо
КИМ

2017.08.17 | 07:41

16
ЕДИНСТВЕНИЯ НЕОСПОРИМ ФАКТ Е ЧЕ ТИ СИ ИЗПЕРКАЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ, ПИЙ СИ ХАПЧЕТАТА И БЕШ ДА ТЕ НЯМАААААААА ОТКАЧАЛКООООООООО
ТРЪМП !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.08.12 | 13:52

3
Диктатора ким ПРИ САДАМ И КАДАФИ СКОРО МНОГО СКОРО
КИМ

2017.08.17 | 07:39

14
ДА ЖИВЕЕ КИМММММММММММММММ, ЩЕ СМАЧКА ЦИГАНСКА америка ТОЧНО ЗА ДВЕ СЕКУНДИИ
Българите работят на запад не във пияна расия !!!!

2017.08.17 | 07:36

12
САЩ за нула време ще ибът майката на комунистическата проста бедна сган с.корея
ким

2017.08.17 | 07:37

13
ХАХАХАХАХАААААААААААА ФАЩ ДОРИ И ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ НЯМАТ БЕЗ КРАЖБААААААААА, СКАПАНИ АМЕРИКАНСКИ ЦЪРВУЛИИИИИИИИИИИИИИИ, СМЪРТ НА америкааааааааа
Българин !!!!!!!!!!

2017.08.17 | 07:35

10
с. корея ДЪРПА ЛЪВА ЗА ОПАШКАТА НО ЩЕ СЪЖЕЛЯВАТ ЖЕСТОКО ТОВА Е ВЕЛИКА АМЕРИКА НЕ БЕДНА ПИЯНА расия
КИМ

2017.08.17 | 07:35

11
ПИЙ ХАПЧЕТАТАААААААААА И СЕ МАХАЙЙЙЙЙЙЙЙ

2017.08.17 | 07:35

9
Бий бий бий комунистическата сган това е последната крепост и скоро ще падне завинаги във краката на ТРЪМП
СЛАВА НА САЩ ЧЕ НИ ОСВОБОДИХА ОТ сесесере !!!!!!!!

2017.08.17 | 07:34

7
ИМА ЛИ ПО ВЕЛИКА СИЛА ОТ САЩ ???????????????????????????????????????????????????????
путин

2017.08.17 | 07:35

8
Няма няма няма и аз лижа дъртия УЙ на ТРЪМП

2017.08.17 | 07:34

6
отивам с една пръчка да нашляпам дупарата на бръснатичкия началник на жълтите...

2017.08.16 | 00:02

4
Да се намери един да свие сърмите на САЩ.
путин

2017.08.16 | 00:02

5
Няма сила на света по силна от САЩ ние сме бедни цървули само плашем гаргите факт неоспорим
САЩ ИБАХА МАЙКАТА НА сесере ФАКТ ФАКТ НЕОСПОРИМ !!

2017.08.09 | 16:46

2
НЕ СЕ БОЙТЕ с. корея СКОРО НЯМА ДА Я ИМА НА КАРТАТА НА СВЕТА хохохохохоххохохохохохохохохоххохохохохохохохо
САЩ ИБАХА МАЙКАТА НА сесере ФАКТ ФАКТ НЕОСПОРИМ !!

2017.08.09 | 16:45

1
НЕ СЕ БОЙТЕ с. корея СКОРО НЯМА ДА Я ИМА НА КАРТАТА НА СВЕТА хохохохохоххохохохохохохохохоххохохохохохохохо