Ето го атентатора от Ница (снимки)

  • 15 юли 2016 16:54

  • 7624
  • 62
Ето го атентатора от Ница (снимки)
© repubblica.it

Появи се снимката на извършителя на кървавия атентат в Ница - Мохамед Лауайеж Булел.

Фотосът е сканиран от личната му карта, открита в камиона, с който беше извършен терористичния акт, предаде италианският "Република".



От картата-разрешително за пребиваване става ясно, че тя е издадена на 15 януари 2009 г. и е валидна до 2019 г.

Нападателят, който се вряза с камион сред празнуващото множество във френския град Ница, отнемайки живота на най-малко 84 души, е родом от тунизийския град Мсакен, предаде Ройтерс. Той е посетил града за последно преди четири години, съобщават източници от силите за сигурност на Тунис, цитирани от агенцията.

Тунизийските власти нямат информация Мохамед Лауайеж Булел да е имал радикални или ислямистки възгледи. 31-годишният Булел е бил женен, с три деца.

Източниците не съобщават кога за последно е посещавал Тунис. Мсакен се намира на около 10 километра от крайбрежния град Сус.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
7624 62

Свързани новини

Коментари 62

Добави коментар
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2017.12.01 | 23:18

61
НАТО ЩЕ ЕВЕ МАЙКАТА НА путю ЩЕ СВЪРШИ КАТО САДАМ И КАДАФИ 100%
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

62
Остави Путин , какво мислсиш за лъжепророка Мухамед и заблудените му послведователи ?
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2017.12.01 | 23:18

60
НАТО ЩЕ ЕВЕ МАЙКАТА НА путю ЩЕ СВЪРШИ КАТО САДАМ И КАДАФИ 100%
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2017.12.01 | 23:18

59
НАТО ЩЕ ЕВЕ МАЙКАТА НА путю ЩЕ СВЪРШИ КАТО САДАМ И КАДАФИ 100%
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2017.12.01 | 23:18

57
НАТО ЩЕ ЕВЕ МАЙКАТА НА путю ЩЕ СВЪРШИ КАТО САДАМ И КАДАФИ 100%
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

58
Виждам че рвностно защитаващ лъжепророка педофил Мухамед , нормално за гербо сороспия :)

2017.12.01 | 23:18

56
Е та Волен си е педал!
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

55
Виждам че рвностно защитаваш лъжепророка педофил мухамед , нормално за гербо-ислямситка сороспия :)
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

54
Виждам че рвностно защитаваш лъжепророка педофил мухамед , нормално за гербо-ислямситка сороспия :)
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

53
Виждам че рвностно защитаваш лъжепророка педофил мухамед , нормално за гербо-ислямситка сороспия :)
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

52
Виждам че рвностно защитаваш лъжепророка педофил мухамед , нормално за гербо-ислямситка сороспия :)
Крум Усаински - АТАКА Крупник

2017.12.01 | 23:18

51
Виждам че рвностно защитаваш лъжепророка педофил мухамед , нормално за гербо-ислямситка сороспия :)
Трол-Бол

2017.12.01 | 23:18

50
Трола от АТАКА много го е яд на Крум Усаински, защо ли?

2017.12.01 | 23:18

49
Защото Крум сигурно му е казал една две истини и трола е психясал от истините ... И за това посрания трол от АТАКА пише от името на Крум Усаински.