Бойко Борисов донесе победата на "Витоша" (Бистрица) с хеттрик (видео)

• 28 май 2018 19:48

• 13151
  • 17
© Иван Йочев

Отборът на Витоша (Бистрица), воден в атака от премиера Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г, спечели титлата при ветераните.

“Бистришките тигри” разбиха бургаския Нефтохимик с 6:3 във финала, игран на в Стара Загора на стадион “Трейс Арена”.

Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г се отчете с хеттрик за своя тим, а в хода на двубоя записа името си и сред асистентите, подавайки за едно от попаденията на тима си.

Българския премиер бе близо и до четвърти гол, но нацели страничния стълб. Отборът на Витоша (Бистрица) поведе в резултата с 4:0, след което бургазлии върнаха едно попадение. Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г реализира още два гола, извеждайки тима си до комфортното 6:1 минути преди края на двубоя.