Инфанта София впечатли с анализ за мача между Испания и Англия на полувремето

• 15 юли 2024 17:47

• 1365
  • 0
© Getty Images

Сестрата на принцеса Леонор – инфанта София, беше на трибуните на Олимпийския стадион в Берлин заедно с баща си крал Фелипе VI, за да подкрепят испанските футболисти във финалния им мач срещу Англия на Евро2024.

По време на почивката, когато резултатът все още беше 0:0, екип на телевизия TVE потърси за коментар инфанта София, за да сподели впечатленията си от видяното през първото полувреме.

Тя призна, че е изключително щастлива от привилегията да присъства на спортно събитие от толкова висок ранг.

Купон до зори: Мадрид не спа след футболния триумф на Испания

Смятам, че през първите 45 минути имахме превъзходство във владението на топката, което би трябвало да ни отвори повече възможности за отбелязването на гол, коментира за изненада на телевизионния екип техническата част на играта инфанта София.

„Без съмнение желанието за гол владее всички, но Испания доминира, така че трябва да се появят добри шансове. Отборът е много, много силен. Но все още сме без голове, така че ще трябва да настояваме“, заяви на свой ред крал Фелипе VI.

В крайна сметка Испания триумфира, печелейки финала срещу Англия с 2:1 с голове на Нико Уилямс и Микел Оярсабал.