Клип с охранител на Тръмп разбуни социалните мрежи (видео)

  • 25 януари 2017 18:34

  • 118551
  • 40
Клип с охранител на Тръмп разбуни социалните мрежи (видео)
© dailymail.co.uk

Коментари, че един от охранителите на президента на САЩ Доналд ТръмпДоналд Тръмп Доналд Тръмп - американски бизнесмен и политик Доналд Тръмп е роден на 14 юни 1946 г. в нюйоркския е с изкуствени ръце над палтото, а истинските са под дрехата - на спусъка на оръжие, заляха социалните мрежи. Интересът е предизвикан от по-внимателно вглеждане в кадри от церемонията по встъпване в длъжност на Тръмп.

Видеото показва новият президент на САЩ, съпругата му Мелания и сина им Барон на разходка по Пенсилвания авеню след церемонията.

Източник видео: https://dailymail.co.uk

Последвайте канала на

Константин Тодоров
118551 40

Свързани новини

Коментари 40

Добави коментар
БОЙКООООООООООООООО КУРВООООООООООО

2017.01.27 | 08:49

40
БОЙКООООООООООООООООООООООО КУРВОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО
слаНИНОВАААААААА

2017.01.27 | 08:49

39
КуРНЕЛИЯ СЛАНИНоВАаААААААААААААААААААААААААААА Няма смисъл да се мъчиш, аудиторията не споделя вижданията ти. Така реклама не БСП не се прави. Дори хората ще си помислят че Дъртата столетница плаща на такива като теб за да да разпръскват интелект в нета.
Ей хораааааааа вижте на Фейса

2017.01.26 | 19:57

38
на дупенцето ми Фейса.Иииийехууууууу....
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 19:00

37
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:15

36
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:15

35
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:14

34
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:14

33
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:13

32
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:13

31
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????
ЕЙ ХОРаааааааа ВИЖТЕ НА ФЕЙСА ДОГАН ибе волен!!!!!

2017.01.26 | 18:12

30
ЗАЩО ДОГАН ПАК ИБЕ ПЕДРАЗ ПЕРХЕДРОЛЕН ЯЛОВ СКОПЕН волен ханъм сидеров ??????????????????????????????????????