Турция: Сваленият дрон е направен в Русия

  • 19 октомври 2015 15:46

  • 3896
  • 30
Турция: Сваленият дрон е направен в Русия
© gettyimages

Сваленият от нашата армия дрон е произведен в Русия, каза турският премиер Ахмет Давутоглу, предаде Интерфакс.

Министър-председателят в Анкара заяви как властите в Москва са потвърдили, че сваленият близо до сирийската граница на 16 октомври безпилотен самолет е бил руско производство. Той обаче не посочи на кого е принадлежал леталният апарат без опознавателни знаци. "Дронът може да принадлежи на силите под командването на сирийския президент Башар Асад, на сирийска кюрдска милиция или на някоя друга въоръжена групировка, предположи той. Давутоглу изрази надежда, че с оглед на инцидент Русия да действа по-внимателно при операцията си в Сирия.

Москва започна акция срещу Ислямска държава и други радикални групировки на 30 септември след като парламентът одобри единодушно искането на президента Владимир ПутинВладимир ПутинВладимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург. През 1975 за изпращане на армейски части извън пределите на страната. Руски военни самолети на няколко пъти нарушиха въздушното пространство на Турция.

Последвайте канала на

Валери Зайцев
3896 30

Свързани новини

Коментари 30

Добави коментар

2015.10.24 | 23:37

30
Айдееее почнаха ги руските трошляци да ги свалят като балони хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихииххи

2015.10.24 | 23:36

29
Щом е свален много ясно че е руски трошляк.

2015.10.24 | 23:35

28
БРАВО НА ТУРЦИТЕ путю Е НАСРАН 100% хихихихихихихихи

2015.10.22 | 13:45

22
Естествено ,че браво на турците ,имат рязани и с такъв те обработват !

2015.10.20 | 10:35

6
za6to vse za rqzan ui govorite i jenite taka kazvat bilo qko predpo4itali rqzan

2015.10.24 | 23:34

27
Турските тъпанари пак лъжат! Руснаците недвусмислено заявиха, че дронът не е руски и изобщо не прилича на произвежданите в Русия. Всъщност те дадоха да се разбере, че дронът е пуснат от самите турци, които си правят реклама със свалянето на техен собствен дрон!

2015.10.22 | 13:46

26
Щом е свален много ясно че е руски трошляк.

2015.10.21 | 10:53

13
Любчо .я сега се покажи ! Много интересно ,питаш и после си отговаряш !Много си зле !Пий си хапчетата ,може пък да ти помогнат !
Педала путю ЯДЕ ЧЕРНИЯ НА ОБАМА хахахахахахаха

2015.10.22 | 13:46

25
ИТАР ТАС СЪОБЩИ ЧЕ путю Е ПРАВИЛ СВИРКИ НА ОБАМА ВЪВ БЕЛИЯТ ДОМ ПРАВ ПОД МАСАТА
Педала путю ЯДЕ ЧЕРНИЯ НА ОБАМА хахахахахахаха

2015.10.22 | 13:46

24
МОЖЕ ЛИ ДА СРАВНЯВАТЕ МОСКВИЧ СЪС МЕРЦЕДЕС хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихих руска ПИЯНА ГЛАДНА ПРОСТА СГАН хихихихихихихихихихи
Педала путю ЯДЕ ЧЕРНИЯ НА ОБАМА хахахахахахаха

2015.10.22 | 13:45

23
МОЖЕ ЛИ ДА СРАВНЯВАТЕ МОСКВИЧ СЪС МЕРЦЕДЕС хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихих руска ПИЯНА ГЛАДНА ПРОСТА СГАН хихихихихихихихихихи

2015.10.21 | 10:53

10
Със се пише преди думи започващи със с,з,разбра ли лумпен,щях да кажа с 8 клас,но ти и 8-ми нямаш.

2015.10.21 | 10:52

9
za6to ne pitate horata po ulicite za6to karat nemski koli a ne moskvi4i da vidim kak 6te vi otgovorqt

2015.10.21 | 10:52

8
karai moskvi4 togava za6to kara6 nemska ili pone mectae6 za nemska

2015.10.21 | 10:52

7
Може !!!! Москвичи от 30 години има !.Няма такъв "Мерцедес !
Фауст

2015.10.22 | 13:45

21
Интерсното е къде е правена прашката,с която е свален този самолет.
волен ЗА рубли АНАЛА МУ Е ОТВОРЕН хихихихихихихиих

2015.10.22 | 13:45

20
путю Е НАСРАН ОТ СТРАХ хихихихихихихихихихихихи НАТО ИДВАААААААААААААААААААААА