Пореден протест пред Съдебната палата

  • 07 юли 2021 07:02

  • 990
  • 32
Пореден протест пред Съдебната палата
©

Инициативата "Правосъдие за всеки" с традиционния си протест пред Съдебната палата и тази вечер.

По данни на организаторите, фокусът днес ще е върху парламентарния вот в неделя. 

Рашков готви сигнал срещу Гешев. Как реагира правосъдният министър?

Те отново ще напомнят обещанията за реална съдебна реформа, дадени от политиците, както и ще поискат за пореден път оставката на главния прокурор.

Основен призив на събитието тази вечер ще бъде "Гласувайте! Това е важно повече от всякога", допълват от "Правосъдие за всеки". 

Последвайте канала на

Радина Лазарова
990 32

Коментари 32

Добави коментар
иван

2021.07.07 | 08:37

24
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели... кои ще ви освобождава пак от турско робство ,замислете се.
да

2021.07.07 | 12:20

32
разплул си се!
иван

2021.07.07 | 08:38

25
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели... кои ще ви освобождава пак от турско робство ,замислете се.
дали не е

2021.07.07 | 12:20

31
разплул си се!
иван

2021.07.07 | 08:40

27
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели... кои ще ви освобождава пак от турско робство ,замислете се. ако не беше РУСИЯ още щяхме да сме под турско робство...
Platen optimist

2021.07.07 | 12:19

30
разплул си се!
ЕДНА ЖЕНА

2021.07.07 | 11:33

29
уродите пак искат да ги снимат невиждат колко са грозни ха ха
иван

2021.07.07 | 08:40

26
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели... кои ще ви освобождава пак от турско робство ,замислете се. ако не беше РУСИЯ още щяхме да сме под турско робство...

2021.07.07 | 11:31

28
я оди се пери в сибир
Нищоправец

2021.07.07 | 08:37

23
ДОЛНИ МЕРВЕНИ УРОДИ И ПЕДЕРАСТИ
Българин

2021.07.07 | 08:37

22
Защо от Демократична България нападнаха Милена и лансират някакви ЛГБТ "ценности"? Това поставя ДБ в сектора на ЛЕВИТЕ либерални партии. Съжалявам, не мога да гласувам за такива хора и такава промяна на ценностите!
иван

2021.07.07 | 08:37

21
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели... кои ще ви освобождава пак от турско робство ,замислете се.
иван

2021.07.07 | 08:35

20
Стига сте плули срещу РУСИЯ вразумете се и вижте че сме под турско робство -предатели...
иван