Над 3 часа разпитват свидетели по делото „Цветанов” (видео)

  • 23 септември 2014 12:47

  • 2381
  • 7
Над 3 часа разпитват свидетели по делото „Цветанов” (видео)
©

Над три часа Софийски градски съд заседава по третото дело срещу бившия вицепремиер Цветан ЦветановЦветан ЦветановЦветан Генчев Цветанов е роден на 8 април 1965 г. в София. През 1987 година Цветанов постъпва на работа.

Вторият в ГЕРБ е на подсъдимата скамейка заедно с бивши ръководители на СДОТО за това, че не са упражнили качествен контрол над звеното, което отговаря за подслушванията.

Материалите по делото са секретни поради естеството му, а самото то върви при закрити врата.

След като през лятото съдът разпита по случая бившия главен секретар на МВР Калин ГеоргиевКалин Георгиев Калин Георгиев е роден в Пловдив. Завършва руска филология в Пловдивския университет и бившия служебен министър Петя ПървановаПетя Първанова Петя Първанова министър на вътрешните работи в служебното правителство на Марин Райков от 12, за днес има насрочени разпити на трима свидетели. Всеки от тях бива разпитван почти по цял час.

Самият Цветанов заедно с адвоката си Менко Менков влезе в съдебната зала с бодра крачка и с поздрав за журналистите, непоказвайки напрежение в момент, когато освен дела срещу него тече и предизборна кампания.

Последвайте канала на

Нора Виткова
2381 7

Свързани новини

Коментари 7

Добави коментар

2014.09.26 | 13:31

7
gadno simpanze

2014.09.26 | 13:30

6
ТИКВИ герберастки , лек ви път ! Кой в затвора , кой в Анадола , а РАПОН БЕЙ при бирата ! Наздраве ! А Сидеров - ПРЕМИЕР ! ЗАСЛУЖАВА !

2014.09.26 | 13:30

5
Сидероглу ага подари Родината на турците. Да го изберем пакл Така ли?
АНОНИМЕН

2014.09.26 | 13:30

4
НЯМА ИМУНИТЕТ , ДЕЛА КУП , И НАРОДЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ . Е НАРОДЕ ВИЕ ТАКИВА ЛИ ИСКАТЕ ДА НИ РЕШАВАТ СЪДБАТА . АЗ, ВИКАМ БРАТЯ ГАЛЕВИ ДА ДОЙДАТ И ДА ГИ ИЗБЕРЕМ ЗА МИН НА СПОРТА И ТРАНСПОРТА ШОТО В БЯГАНИЯТА НА ДЪЛГИ РАЗСТОЯНИЯ СА ДОБРИ И СЪС ТРАНСПОРТА ЗАПОЗНАТИ
АНОНИМЕН

2014.09.26 | 13:30

3
ЦВЕТАНОВ СЪЗНАТЕЛНО ДОПУСНАЛ 3 МАТА ДИРЕКТОРИ ДА ИЗВЪРШАТ ПРЕСТЪПЛЕНИЕ . ИМА МОТИВ . ИМА ПРЕСТЪПЛЕНИЕ С УМИСЪЛ . Е КВО ЧАКАТЕ . ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО Е ГОЛЯМО И ТРЯБВА ДА СИ ПОЕМЕ НАКАЗАНИЕТО . НО В БЪЛГАРИЯ ЗА ТАКИВА ЗАКОНИТЕ НЕ РАБОТЯТ . А ДНЕС НА ЗАСЕДАНИЕТО ЦЯЛ ДЕН СЕ ГОВОРИ ЗА ТЪЛКУВАНИЯТА НА НПК . САМО, ЧЕ ТЪЛКУВАНИЯТА НА ЗАКОНИТЕ СА НАПЕЧАТАНИ И ВСЕКИ МОЖЕ ДА ГИ ПРОЧЕТЕ , НО КАТО ОПРЕ ДО ТАКИВА ПЕРСОНИ СЪДИИТЕ СИ ТЪЛКУВАТ КАКТО ИМ НАРЕДЯТ . ЗАЩО МИСЛИТЕ , ЧЕ ДЕЛОТО ЦВЕТАНОВ НЕ ПРИКЛЮЧИ ДО СЕГА КОГАТО БЯХА ИЗВЪН ИГРАТА . НО ИМА БОГ .
АНОНИМЕН

2014.09.26 | 13:30

2
БЪЛГАРИ ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! НА ЕДНИ ИЗБОРИ ВИДЯХ С ОЧИТЕ СИ ПЛАКАТА НА ЕДИН КАНДИДАТ КОЙТО ЛЕЖИ В ЗАТВОРА , А ПЛАКАТА МУ БЕШЕ ЗАЛЕПЕН НА ВРАТИТЕ НА ЗАТВОРА И НАВЕСА КЪДЕТО СЕ ЧАКА ЗА СВИЖДАНЕ . Е ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА НЯМА КАКВО ДА ВИ КАЖА . С ВАШИЯТ ГЛАС РЕШАВАТЕ ВАШАТА СЪДБА . НО НАДА ЛИ С ПОДАДЕН ГЛАС ЗА ПРЕСТЪПНИ ДЕПУТАТИ ЩЕ ВИ Е НАЙ_ДОБРЕ . НА МЕН НЕ .

2014.09.25 | 17:58

1
Боже боже даи сили на този СВЕСТЕН човек Абе несме народ и туи то... щом е честен и коректен и не е КОМУНИСТ нека бъде осъден. Досега комунист не е ОСЪЖДАН! Каде е бившият председател на Н.С,кога ще е осъден? Ще бъде ли осъден някога? Мъсларова ще бъде ли осъдена?