Отложиха делото срещу Костадин Костадинов

  • 27 март 2024 16:29

  • 889
  • 20
Отложиха делото срещу Костадин Костадинов
© Getty Images

Софийският районен съд отложи делото срещу лидера на партия "ВъзражданеВъзражданеВъзраждане е политическа партия в България, учредена през август 2014 г. Неин председателКостадин КостадиновКостадин КостадиновКостадин Костадинов е роден на 1 април 1979 г. в град Варна. Завършва магистратура по балканистика. През март 2020 година прокуратурата го обвини за твърдението му, че въведените от българските власти ограничителни мерки заради пандемията от COVID-19 са пропаганда.

Следващото заседание по процеса е през април. 

Днес делото бе отложено защото Костадинов не се яви, а адвокатът му Стойко Славов посочи, че клиентът му държи да присъства. Адвокатът обоснова отсъствието на Костадинов със служебни задължения.

Костадинов: КС наруши Конституцията с отхвърлянето на референдума

Съдът уточни, че в случая той не е задължен да присъства, за да бъде даден ход на делото, но въпреки това уважава молбата на защитника.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
889 20

Свързани новини

Коментари 20

Добави коментар

2024.03.27 | 22:25

20
Знаят съдиите кой ще управлява скоро

2024.03.27 | 18:58

19
Отложиха делото срещу Костадин Костадинов ЗАЩО ОТЛОЖИХТЕ ДЕЛОТО НА КЪСОПИШКО? чакате да му порасне ли?

2024.03.27 | 18:06

18
Коце помията да го духа
Шоп

2024.03.27 | 17:37

17
Тоя ми иде един номер по тъмен от назе българите , от дека е ?

2024.03.27 | 17:36

16
Е нали ще става премиер на другарката мутрафонова
БЪЛГАРОУБИЕЦ,, СИГАНОВЪД

2024.03.27 | 16:41

4
мноо църр тоа вааа

2024.03.27 | 17:09

15
Мангал е.

2024.03.27 | 17:09

14
Затвор и отнемане на цялото имущество. Проклет предател

2024.03.27 | 16:50

13
20 години затвор за българоизменника.
Емѝ...ГЪ ЗА МИ Е ПОДУТ ОТ ЛЮЛЯКА,МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.27 | 16:44

12
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...патриот анален съм -МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО