Костадинов: Успешна ротация означава неуспешно развитие за България

  • 12 март 2024 10:40

  • 1211
  • 22
© Булфото

Успешна ротация означава неуспешно развитие за България. Това каза лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов след консултациите при президента Румен Радев.

По думите му за последните 9 месеца ПП-ДБ са реабилитирали Борисов. "Те ще бъдат държанки и заради това, при нови избори, те ще паднат под 10%. Нека да отидем на избори и да видим дали всичко ще бъде същото, каквото е сега. Понеже социологията е "точна наука" получаваш за каквото си платил.  За някои неща спорихме с Радев, за някои - беше съгласен. ПП-ДБ изпитват панически страх от нови избори. Нашата информация е, че Борисов се е договорил с тях да получи главния прокурор. И понеже тези не се научиха да правят политика, то след време този прокурор ще започне да повдига обвинения на министрите на ПП и Борисов ще казва, че е принуден да работи с тях", заяви още Костадинов.

Престрелки между Румен Радев и "Възраждане" заради българския лев

Последвайте канала на

Калина Христова
1211 22

Свързани новини

Коментари 22

Добави коментар
Емѝ...лапам го рашистите-Мирослав ИБАНИЯ

2024.03.12 | 20:10

12
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...гълтам цигански уйове-МИРОСЛАВ ПСИХОТО

2024.03.21 | 10:58

22
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55, Z = зашли О = отсосали V = вьiшли, Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ибана ШУШУМИГА съм- МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.20 | 12:09

21
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55, Z = зашли О = отсосали V = вьiшли, Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...ДУХАМ на ЛЮЛЯКА,-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ ПСИХОТО

2024.03.20 | 12:09

20
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55, Z = зашли О = отсосали V = вьiшли, Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Просто човек

2024.03.13 | 22:18

19
Б.О.К.Л.У.К, ще свърши и твоето време
ЩОМ

2024.03.13 | 18:53

18
ГОВОРЯТ.ЗА.ПАРТНЬОРИ.ЗНАЧИ СА.ПЛАТЕНИ.ПОЗЬОРИ

2024.03.13 | 17:50

17
Нагъл боклук.
Българин....

2024.03.13 | 17:45

16
До 2....шизо френик си и такъв ще си пук , неш !!!
Българин....

2024.03.13 | 17:44

15
До 2....шизофреник си и такъв ще си пукнеш !!!

2024.03.12 | 11:00

2
koce bre ta nali tova e celta na koziak darjavata da ne se razviva za da e poslushna podloga na kravarite

2024.03.13 | 17:43

14
До 2....шизофрени си и такъв ще си пукнеш !!!
да пукне в мъки

2024.03.12 | 11:46

6
тро.ла отдолу разписал се в 3-4 коментара

2024.03.13 | 17:37

13
До 6......Който желае ЗЛО на други , то него първи го намира!!!
Емѝ...Люляка ми бърка в анала-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ

2024.03.12 | 20:10

11
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...