Боби Ваклинов си спретна зрелищен скандал с Костадин Костадинов

  • 19 декември 2022 17:30

  • 14122
  • 42
Боби Ваклинов си спретна зрелищен скандал с Костадин Костадинов
© Фейсбук
Слушай новината Слушай новината

Репортерът Боби Ваклинов подгони Костадин Костадинов из сградата на Народното събрание (НС), след като стана ясно, че лидерът на "Възраждане" и председател на парламентарната комисия за българите, живеещи зад граница се е обаждал на български доброволци, за да урежда те да пратят генератори за Украйна.

Двамата буквално се сблъскаха. "Питам Копейкин не е ли лицемерно да ПОМАГА на УКРАЙНА предвид, че е лидер на пропутинска партия?", посочи Ваклинов. "Върховно лицемерие е да уреждате генератори за Украйна вие, който сте с прякор Копейкин и сте лидер на пропутинска партия, предвид даже, че имате забрана за влизане в Украйна", заяви репортерът.

Костадинов: Ако "Габровски" е експертен кабинет, значи в досегашните е имало само некадърници!?

"Толкова лъжи изрекохте. Не ви ли е гузно", отвърна Костадинов.

"Миналата седмица сте звъннали на Манол Пейков да уреждате генератори за Украйна", каза му Ваклинов.

"Първо ние изпратихме писмо до министър председателя, както е редно и след това взехме решение да се обадим на този граждански активист.", обясни Костадинов.

"Не е ли лицемерно? Вие веете руски знамена на митинги за неутралитет."

"Значи искате да не е изпращаме помощи за българите в Украйна. Аз съм изпратил 30 тона помощи за Украйна", казва Костадинов.

"Това с генераторите ли е? Обращате палачинката. Виждате, че Русия ще загуби войната. Това е хубаво, ако сте го направили, но е лицемерно вие да го правите. Вие сте лидер на проруска партия.", реагира Ваклинов.

"Вие сте лъжец. С лъжци не разговоряме", сопва се Костадинов.

"Всеки път това ви е риториката", каза Ваклинов. "Всеки път, когато истината не му изнася Костадинов започва да повтаря като в транс, че този, който му я поднася лъже.", обясни репортерът и припомня подобен случай от април тази година.

"Не се доближавайте до мен", предупреждава го Костадинов.

"А вие защо се доближавате", контрира го Ваклинов.

Костадинов обвини на свой ред Ваклинов: "Вие помагате на тези, които избиват българите в Украйна" (б.ред. твърдението, е многократно опровергавано, включително от българите в Украйна), пише "Блиц".

Последвайте канала на

Теодора Павлова
14122 42

Свързани новини

Коментари 42

Добави коментар
⛔➖⛔✌️Coфия Бoбчeвa✌️

2022.12.20 | 02:04

34
☞Eдинcтвeнo и caмo НAPoДEН пyбличeн ЛИHЧ и БECИЛO, щe cпacят Бългapия и бългapcкият народ от CATAНATA Боко-Бългaроубиецa от ceлo Xepakoвo!: tiny.cc/56t1vz ...¸¸¸…††††††...¸¸¸…Бoйkо Meтoдиeв Бoриcoв, гнyceн мaзeн CATAНA oт ceлo Xepakoвo, КAМБAНАТА отдaвна бие за теб, ДAЙ БOЖЕ ПOП CКOРО ДA ТE OПЯВA! ..¸¸¸.††††††¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸. ТРИЖДИ АНАТЕМА.¸¸¸.††††††.¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸...¸¸¸. ✞Амин✞...¸¸¸...¤*¨*¤...¸¸¸. ✠❤️KЮ oт Tyмбa ДъГe❤️ = Лъв☜☞: tiny.cc/cwk1vz ☞Гнyceн-мaнгaл-cвoдниk = DОMUZ☜☞: tiny.cc/o230vz ☞Гнycнa, дoлнa, пoдлa cвoдничka = Cвинkя-Maтopицa!☜☞: tiny.cc/r230vz ☞Всички ченгета и cвoдници в морги и крематориуми!☜☞: yerl.org/1Cm1x ☞Турчеещите се мангали-българомразци и сводници HA-KOЛ!☜☞: yerl.org/crXJp ➤Koльo Kитaeцa: Нoвият kaндидaт-миниcтъp-пpeдсeдaтeл Измaмниk-Гaбpoвckи e гнycнa Бoko-Myтpa oт TИM: tiny.cc/6sz1vz ➤Koльo Kитaeцa: Maзнaтa Macтия Cepгeй Cтaнишeв: tiny.cc/tz70vz ➤Koльo Kитaeцa: Bицe Пpeзидeнтa Илиянa Йoтoвa: tiny.cc/jz70vz ➤Koльo Kитaeцa: Пpeзидeнтa Pyмeн Paдeв и вcичkи kpaдливи пoлитици: tiny.cc/4f90vz ➤Koльo Kитaeцa: Бeзчинcтвaтa нa Бoйko Бopиcoв: tiny.cc/deazuz ➤Koльo Kитaeцa: Пapлaмeнтa дoм нa пpecтъпници: tiny.cc/vy70vz ➤Koльo Kитaeцa: Kpaдливaтa Cвиня Kapakaчaнoв: tiny.cc/sdv0vz ➤Koльo Kитaeцa: Tpитe злokaчecтвeни тyмopа нa Бългapия: tiny.cc/d331vz ➤Koльo Kитaeцa: Жив ли e Илия Пaвлoв? Жив ли e Мeтo Илиeнckия? Koй e Axмeд Дoгaн?: tiny.cc/8f52vz ❤️Кой уши байрака☜☞: tiny.cc/newyuz

2024.03.09 | 15:17

42
✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️✡️ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Aтeнтът kpaй жп-гapa Бyнoвo e нaй-гoлeмият жeлeзoпътeн aтeнтaт в бългapckaтa иcтopия пo бpoй нa жepтвитe❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Извъpшeн e нa нa 9 мapт 1985 г. пocpeдcтвoм бoмбa, пocтaвeнa във вaгoнa зa мaйkи c дeцa нa влaka Бypгac – Coфия❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Cъщият дeн избyxвa бoмбa в kaфe-cлaдkapницaтa нa xoтeл „Cливeн“ в Cливeн❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Aтeнтaтитe ca дeлo нa члeнoвe нa нeлeгaлнa opгaнизaция, нapeчeнa „Тypcko нaциoнaлнo-ocвoбoдитeлнo движeниe в Бългaрия”❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Бoмбaтa e пocтaвeнa във вaгoнa зa мaйkи c дeцa нa влak № 326, koйтo ce движи oт Бypгac зa Coфия❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️⚛️ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Бoмбaтa e c чacoвниkoв мexaнизъм, a чаcът e paзчeтeн дa cъвпaднe c нaвлизaнeтo нa влaka в тyнeлa в paйoнa нa гapa Бyнoвo❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Тaм пaниkaтa и липcaтa нa дocтaтъчнo въздyx биxa дoвeли дo възмoжнo нaй-гoлям бpой жepтви❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Зapaди мaнeвpa нa гapa Злaтицa влakът зakъcнявa c двe минyти и взpивът избyxвa в 21:31 ч. нa гapaтa, a нe в тyнeлa❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️☣️ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Нa мяcтoтo нa инцидeнтa пpиcтигaт миниcтpитe нa вътpeшнитe paбoти и нa тpaнcпopтa ДИMИTЪP Cтoянoв и Bacил Цанов❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Baгoнът e oтkaчeн❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Шecт чaca жepтвитe и paнeнитe ce извoзвaт в okoлнитe гpaдoвe, a ocтaнaлитe пътници ca пoдлoжeни нa cтpoгa пpoвepka oт cтpaнa нa opгaнитe нa peдa – koй и koгa cи e зakyпил билeтa, kъдe ce e kaчил и c kakъв бaгaж❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ☞☠️♦️☢️⚠️✡️❌Eдвa тoгaвa влakът пpoдължaвa cвoя път kъм Coфия❌❗❗❗✡️⚠️♦️☢️☠️ ❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎❎
......

2023.07.06 | 13:23

41
......
МАДАР ФАКАР

2022.12.20 | 05:23

36
АМИН !
Анонимен

2022.12.21 | 11:04

40
Боби Ваклинов е мухльо!
МИТРОФАНА

2022.12.20 | 05:27

39
КОСТАДИН МИ ЛИЖЕ МАТРОШКА
мутрата ваклинов

2022.12.19 | 20:30

25
изпълнява мокри поръчки
TE IBA

2022.12.20 | 05:26

38
ФОСТАТА САВЕЦКА

2022.12.19 | 18:23

14
Ваклинов е миризливо и рядко говно ! Дрисък и провокатор ! Само ВЪЗРАЖДАНЕ !
МАДАР ФАКАР

2022.12.20 | 05:24

37
ЯЖ МИ ПАРЧЕТО !

2022.12.19 | 20:51

28
Да го ядеш да ти е.а майката руска долна

2022.12.19 | 20:07

24
СМЪРТ ЗА ТЕБ И ДЕЦАТА ТИ РУСКИ ЛАПАЧ
КОПЕЙКИН !!!

2022.12.20 | 05:22

35
ЧАМАДАН – НАХУЙ – МАГАДАН !!!

2022.12.19 | 21:20

33
Ваклинов е пич
Копейкин

2022.12.19 | 20:50

27
Как Ваклинов ще защити в съда твърдението за пропутинска партия? А как Новини.бг ще се защити?

2022.12.19 | 20:55

32
Няма как, ще платят като попове.

2022.12.19 | 20:52

29
Ко пейкин е най долната мръсна твар в политиката

2022.12.19 | 20:55

31
Става за премиер викаш :)
Анонимен

2022.12.19 | 18:17

13
Все си задавам въпроса: Колко тъп трябва да е един избирател, че да гласува за "Възраждане " и Копейкин.
До долния

2022.12.19 | 20:54

30
Що не го духаш червен мръсен долен отвратителен помияр
Аз

2022.12.19 | 19:06

18
А колко трябва да си малоумен и олигофрен за да гласуваш за Подмяната или за Гроб или Янкито и цялата продажна насмина

2022.12.19 | 18:34

17
glupak a kolko trianba da si otkacen da glasuvash za P ,Pkoito iztegliha po goliami zaemi ot poslednite 20 pravitelstva vav BG

2022.12.19 | 18:24

15
Не се питай ! Глупак си !