Корнелия Нинова се среща с младежи от цяла Европа

  • 13 април 2018 13:54

  • 1481
  • 9
Корнелия Нинова се среща с младежи от цяла Европа
© Фейсбук

Лидерът на БСП Корнелия НиноваКорнелия НиноваКорнелия Нинова е български политик от БСП, член на Парламентарната група на Коалиция за ще се среща с младежи от цяла Европа.

Това съобщиха от пресцентъра на партията.

Тя ще се срещне с членовете на бюрото на Младите европейски социалисти /ЙЕС/ в събота, 14 април, в 15.00 ч. в хотел Рила, зала 3 в София.

На срещата с председателя на БСП ще присъстват президентът на (ЙЕС) Жоао Албъкърк, заедно с лидерите на ЙЕС от Германия, Франция, Великобритания, Испания, Италия, Австрия, Португалия, Швеция, Швейцария, Ирландия, Белгия, Унгария, Дания, Финландия, Хърватия, Чехия, Гърция, Румъния, Латвия, Литва, Сърбия, Албания.
 

Последвайте канала на

Веселина Спасова
1481 9

Свързани новини

Коментари 9

Добави коментар
Умник Гюро

2018.04.14 | 21:32

9
Младежите от Европа ще се окажат 5-6 циганина с вирнати патки и готови да опрашат Курнелия на задна прашка. Тя е всеизвестна с големия си червен болшевишки г.ъз.

2018.04.14 | 10:17

8
няма младежи сред червените боклуци
litbil

2018.04.14 | 10:17

7
i kakvo da kaje korneliika na mladejite ot evropa elate si u nas za da vi davame po 250 evro zaplata i da vi pripomnim kakvo e mizeria.
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.14 | 10:17

6
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.14 | 10:17

5
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.14 | 10:17

4
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооо
курнела ОКРАДЕ ТЕХНОИМПЕКС ЗА 10 000 000 милона ев

2018.04.14 | 10:17

3
ВЪВ ЗАТВОРА комунистическа КРАДЛИВА КУРВО
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.14 | 08:57

2
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооо
Народа !!!!!!!!!!!!!!!!

2018.04.14 | 08:57

1
крадлооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлоооооооооооооооооооооооооооооооооооо крадлооооооооооооооооооооооооо