Борисов показа внука си и отправи коледно пожелание (снимки)

  • 25 декември 2016 08:40

  • 153217
  • 82
Борисов показа внука си и отправи коледно пожелание (снимки)
© фейсбук

Премиерът в оставка Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г отправи коледно пожелание във Facebook.

"На този светъл празник единственото, което си пожелавам, е и внуците, и децата ни да продължат да живеят в здраве и мир", написа той в социалната мрежа.

Към пожеланието качи и снимки със семейството си.

Последвайте канала на

Нора Виткова
153217 82

Свързани новини

Коментари 82

Добави коментар
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2016.12.28 | 15:39

70
Генерале Бойко да си жив и здрав да илядиш , ти си най великия политик на България !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
АБЕ КЪДЕЕ ОНЯ МУХЛЮ ДЕТО МИ СЕ ПЕНИ И КОЗИ.......

2017.01.13 | 08:44

82
АБЕ КЪДЕЕ ОНЯ МУХЛЮ ДЕТО МИ СЕ ПЕНИ И КОЗИ....... АМЕРИКА....АМЕРИКА.......ООН...ООН.......НЕЩЯЛ РУСКИЯ БОТУШ И Т.Н...... ДА МИ ЯДЕ У.Я СЕГА БЕ ДА Е.....МАМММММММ
бойкооооооооооооо курвоооооооооооооооо

2016.12.28 | 15:39

71
бойкооооооооооооо курвоооооооооооооооо пак някой рязан те е ибал

2017.01.13 | 08:43

81
Тиквата ще умре в лайна,защото е боклук !

2017.01.13 | 08:43

80
Модераторче ти си същото лайно като всички платени герберджийски тролчета !!!!!!!!!!!!!

2017.01.13 | 08:43

79
Да е жив и здрав!Ако иска да победи отново,спешна проверка и ремонт на структурите в провинцията,където се вършат безобразия и се погазват законите!Лично!Да няма вяра на никого.Да започне спешно от Кърджали.

2017.01.12 | 20:05

78
бойко курво майка ти даиба у крадеца лайно миризливо
ХАСАН

2017.01.12 | 20:04

77
ГЕНЕРАЛА НА ПОЖАРИТЕ И КАТАСТРОФИТЕ. НЕКА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, НО ДА СИ СТОИ В ДОМА.

2017.01.12 | 20:04

76
бойкооооооооооооо курвоооооооооооооооо пак някой рязан те е ибал
бойкооооооооооооо курвоооооооооооооооо

2017.01.12 | 20:03

75
бойкооооооооооооо курвоооооооооооооооо пак някой рязан те е ибал
ДА НЕ ТИ Е АЛФА-ТВ, ИЛИ СКАТ-ТВ , МАРШ ТАМ ПРИ ПОМ

2016.12.27 | 12:44

67
ДА НЕ ТИ Е АЛФА-ТВ, ИЛИ СКАТ-ТВ , МАРШ ТАМ ПРИ ПОМИЯРИТЕ

2017.01.12 | 20:03

74
Много ще го търсиме Бойко... Направеното от него можеш с пръст да посочиш.. А за тези преди него - пак можеш с пръст да посочиш... къде е било и го няма вече....
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2016.12.28 | 15:39

72
Генерале Бойко да си жив и здрав да илядиш , ти си най великия политик на България !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1000 БЕЖАНСКИ

2016.12.28 | 15:39

73
У.Я В ГЪЗА ТИ