Борисов нареди всички служби да следят ситуацията в Турция

  • 16 юли 2016 00:40

  • 4712
  • 39
Борисов нареди всички служби да следят ситуацията в Турция
© Булфото

Министър-председателят Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г проведе разговори с председателя на ДАНС, ДАР, министрите на вътрешните и външните работи и с всички ръководители на спецслужби у нас. Причината е ситуацията в съседна Република Турция.

Премиерът нареди всички служби да следят ситуацията и да докладват. Гранична полиция е засилила патрулите по българо-турската граница, съобщават от правителствената пресслужба.

Министерство на външните работи препоръчва на българските граждани засега да се въздържат от пътуване в Република Турция.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
4712 39

Свързани новини

Коментари 39

Добави коментар
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

39
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

38
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

37
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

36
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

35
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

34
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:38

33
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:37

32
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
волен Е 100% ов ПЕДАЛ ЩОМ Е ИЗБЯГАЛ ОТ КАЗАРМА !!!

2016.07.17 | 01:37

31
ГЕНЕРАЛЕ ПРАТИ ВЪВ ТУРЦИЯ ИБРИКА волен ПРАВИ СТРАХОТНИ СВИРКИ ЩЕ ГИ ПОМИРИ ТИЯ РЕЗАЦИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихиххихи
ЗАЩО воленуглу ИЗБЯГА ОТ КАЗАРМАТА УХ МАМА ТИ ЯЛОВ