Прочетете какво пожела на българите Бойко Борисов за Коледа

  • 22 декември 2015 12:27

  • 15235
  • 87
Прочетете какво пожела на българите Бойко Борисов за Коледа
©

В навечерието на един от най-светлите християнски празници - Рождество Христово, премиерът Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г отправи пожелание към българския народ в ефира на Дарик.

"Да са живи и здрави, няма по-хубаво нещо от това да си здрав. Всичко останало е възможно да го поправим, да стане по-добро. Затова с Москов толкова усилия влагаме в здравната реформа", заяви премиерът.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
15235 87

Свързани новини

Коментари 87

Добави коментар
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ПЕРХЕДРОЛА хаха

2015.12.31 | 09:43

87
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ИЗГОНИ ЗАВИНАГИ воленуглу ИБРИКЧИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ПЕРХЕДРОЛА хаха

2015.12.31 | 09:43

86
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ИЗГОНИ ЗАВИНАГИ воленуглу ИБРИКЧИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ПЕРХЕДРОЛА хаха

2015.12.31 | 09:43

85
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ИЗГОНИ ЗАВИНАГИ воленуглу ИБРИКЧИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ПЕРХЕДРОЛА хаха

2015.12.31 | 09:43

84
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ИЗГОНИ ЗАВИНАГИ воленуглу ИБРИКЧИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
ДОГАН ГО НАХАКА ЦЕЛИЯ НА воленуглу ПЕРХЕДРОЛА хаха

2015.12.31 | 09:43

83
БРАВО ГЕНЕРАЛЕ ВЕЛИК СИ ИЗГОНИ ЗАВИНАГИ воленуглу ИБРИКЧИ хихихихихихихихихихихихихихихихихихихихихи
иванова

2015.12.31 | 09:42

82
О .БОЖЕ ЯКА НИ ДУШИЦА! ХВАНИ ЕДИНИЯ И УДАРИ ДРУГИЯ! ПРАХ В ОЧИТЕ НА ХОРАТА .НО И ГОСПОД НЯМА ДА ВИ ПОМОГНЕ .АКО НАРОДА ПРОГЛЕДНЕ И ТОВА ЩЕ СТАНЕ РАНО ИЛИ КЪСНО!
Луд ,по луд ,Москов

2015.12.31 | 09:42

81
Боко ни завеща лудия ! Абе краставите магарета ..... Какво здраве за пет лева !Боко ,вземете си с лудия нещо ,като свещи !Мир на душата ви !
БОЙКО КУРВО

2015.12.31 | 09:42

80
BOIKO KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
воленуглу ПЕДРАЗА хихихихихихихих