ГЕРБ-ери напускат НС, взели малко пари за юли

  • 06 септември 2013 06:58

  • 4163
  • 24
ГЕРБ-ери напускат НС, взели малко пари за юли
©

Депутати от ГЕРБ са решени да напуснат парламента, ако лидерът им отново забрани да работят, заявиха те пред в. "Преса". Ролята, в която се озоваха през последните 100 дни, не им харесвала и ако отново ги извадят на улицата, щели да си тръгнат, без да дават обяснение на партията.

"За юли и август получих по 390 лв. заплата", оплака се Георги Андонов, депутат от Гоце Делчев. През август ГЕРБ-ерите наистина бяха извън НС, но защо са ми дали толкова малко и през ваканцията, след като ние се върнахме в зала, чуди се депутатът. Той уточни, че към тази сума се прибавили и 1000 лв. от представителните пари и така посрещнал разходите си за лятото.

Всеки от хората на Борисов дава различна версия колко е получил за юли, като повечето твърдяха, че са взели около 600 лв. заплата. Тъй като много от ГЕРБ-ерите са със заеми към банки, които не можели да покриват, партията ги подпомогнала. Накарали народните си представители да подпишат граждански договори за извършена от тях работа и така намерили основание как да им дадат по 2000 лв. допълнително от държавната субсидия. Освен заради безпаричието избраниците на Борисов смятат, че напускането е грешен ход и заради падналия рейтинг на ГЕРБ.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
4163 24

Свързани новини

Коментари 24

Добави коментар
лъжливият мутро боклук

2013.09.07 | 20:32

24
По долно нещо от Герб няма с кеф ще гласувам винаги против тази анти Българска еничарска скапана партия която нанесе само щети на България освен с глад смърт самозапалили се българи галопиращи цени замразени доходи мутренско нагло безхаберие

2013.09.07 | 20:32

23
ЧЕРВЕНИ ЛЪЖИ! БЕЗСИЛИЕТО НА КОМУНИЗМА СТИГА ДО ЛЪЖИ И МАНИПУЛАЦИИ ОСОБЕНО ЧРЕЗ ПРЕСАТА

2013.09.07 | 20:32

22
ЧЕРВЕНИ ЛЪЖИ! БЕЗСИЛИЕТО НА КОМУНИЗМА СТИГА ДО ЛЪЖИ И МАНИПУЛАЦИИ ОСОБЕНО ЧРЕЗ ПРЕСАТА

2013.09.07 | 01:24

21
Мpeте от глад, гейбери. Като ви е толкова акъла.

2013.09.07 | 01:24

20
ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!!! ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!
kiril

2013.09.07 | 01:24

19
хах, е вие какво искате - да не работите, пък да получавате пари? - къде дават така? Ми съберете се, теглете му един бой на Бойчо, изхвърлете го от партията и...току виж се пооправила и партията ви! Ама шматки - хем слушкат, па после и плачкат :D

2013.09.07 | 01:24

18
I tezi sa im mnogo. Ako ne xodq na rabota ,nqma da vzema nishto.

2013.09.07 | 00:44

17
ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!!! ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!

2013.09.07 | 00:44

16
ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!!! ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!ЧЕРВЕНИ КАПУТИ ПУКНЕТЕ!!!
Ало ДИР-аджиите !

2013.09.07 | 00:43

15
Що щат тук подобни постове като 13, 14 итн.... ? Демонстрирате "безпартийност" ли ? Ако така я карате някой ще ги махне сам ! Разбирате ме нали ?