"Възраждане" на протест. Костадинов попита кога в тази престъпна държава КС се е произнасял в защита на хората

  • 08 февруари 2024 09:17

  • 1620
  • 19
"Възраждане" на протест. Костадинов попита кога в тази престъпна държава КС се е произнасял в защита на хората
© NOVINI.BG

"Възраждане” организира протест днес пред сградата на Конституционния съд (КС), предаде репортер на NOVINI.BG.

„Той е във връзка с грубото и неправомерно погазване на Конституцията и подигравката с волята на над 604 000 редови български граждани и данъкоплатци, които положиха своите подписи, за да имат правото да бъдат питани, дали да се запази българският лев като единна национална валута“, съобщиха от пресцентъра на партията.

Снимка: NOVINI.BG

Костадин КостадиновКостадин КостадиновКостадин Костадинов е роден на 1 април 1979 г. в град Варна. Завършва магистратура по балканистика поиска от журналистите да кажат кога КС се е произнасяло в защита, в полза на хората.  Според него днес ще бъде извършено безпрецедентно престъпление от КС.

Снимка: NOVINI.BG

Костадинов категорично заяви, че днес протестът е в защита на демокрацията.

Протестите продължават уикенда, разкри той и посъветва да ги следят, защото ще има изненади. 

 

Последвайте канала на

Десислава Станева
1620 19

Свързани новини

Коментари 19

Добави коментар
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:33

19
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:33

18
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:33

17
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:33

16
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:33

15
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:32

14
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:32

13
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:32

12
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:31

11
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!
ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН

2024.02.08 | 16:31

10
КЪДЕ Е ПОЛИЦИЯТА ДА ГИ РАЗПРЪСНИ ТИЯ РУСКИ ПОДЛОГИ ???? БЪЛГАРИЯ Е ИЗБРАЛА НАЙ-ПОСЛЕ ПРАВИЛНИЯ СИ ПЪТ И ТАКИВА ПРОРУСКИ ИДЕОЛОЗИ НЯМАТ МЯСТО В БЪЛГАРИЯ !!!! ЗАБРАНА И СЪД ЗА БЕЗРОДНИЦИТЕ ЗАЩИЩАВАЩИ РУСКОТО ДЖУДЖЕ !!!! ТРЯБВА НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА РУСОФИЛСКИТЕ ПАРТИИ И ДВИЖЕНИЯ !!!!