Заразените с коронавирус се увеличават, има нови случаи на деца

  • 10 май 2020 08:01

  • 143
  • 111
© МС

За изминалото денонощие са изследвани 1125 души. 57 231 са общо взетите проби. За изминалото денонощие са установени 44 новозаразени. От тях в болница са 17. Това стана ясно от последните актуални данни, съобщени от секретаря на Щаба доц. Димо Димов

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 32989

Активни към момента са 11 области. 1921 са общо заразените.

Регистрирани са и нови случаи на заразени медици - в "Пирогов" и в болницата в Пазарджик.

Амбуларорни случаи в София са 20.

Вече цяла България пламна заради COVID-19. Има болен и в Търговище

Има и новоустановени случаи на лица, на възраст между 1 и 15 г. Те са в Благовград и Ямбол.

Починалите са 90.

От изминалото денонощие има два смъртни случая - онкологичен пациент, лекувал се в "Пирогов". Вторият случай е на мъж на 80 години с редица заболявния.

В болница са 379 пациента, 56 са в интензивни отделения.

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Novini.bg
143 111

Свързани новини

Коментари 111

Добави коментар

2020.05.11 | 03:28

111
ех че сте за бой медиите, и децата вече разбраха че вирус няма, всичко е нагласено за да се чипират хората чрез ваксина

2020.05.10 | 12:39

110
Включете ме в щаба ! И аз искам да лапам от държавната софра ! Коронавируси ще има много , години напред докато измрем от глад , дъвчейки на байуйуйя ! Последен ще измре щаба !

2020.05.10 | 12:34

109
Другарката е била казала как ще се справи с вивуса. Щяла да го приватизира и повече няма да го видим.
даааа

2020.05.10 | 12:31

108
червеният плашипутарник си изля словесната пумия,взема си жълтите копеики,и като истински шумкар се скри в мишата си дупка,браво поборнико за ''правда и за свобода''би извикал БОТЕВ,добре че не е жив,защото отново щеше да се самозарови!!!!

2020.05.10 | 12:20

107
Нали това искахте бе чукундури махане на карантината ето ви резултата всеки ден порция заразени и не се учудвайте ако следващият месец ви натирят пак в панелките.
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.10 | 11:59

100
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
така е

2020.05.10 | 12:07

106
предпочитаме всичко различно от ЧЕРВЕНАТА ЧУМА=на кафявата чума!!!!
надрусания герберастки трол-Толуп

2020.05.10 | 12:03

102
Изпълзя.
Пcиxичнoтo cъcтoяниe нa Бoko ce влoшaвa

2020.05.10 | 10:58

71
пpoгpecивнo c вcekи изминaт дeн и тoвa пocтaвя в oпacнocт бъдeщeтo нa Бългapия. Ocoбeнo фpaпиpaщи ca: – зaчecтилитe мy лъжи във вcичkи нaпpaвлeния нa oбщecтвeнo-пoлитичeckия живoт; – гpyбo oтнoшeниe kъм ocтaнaлитe, вkлючитeлнo и kъм члeнoвe нa Миниcтepckи cъвeт и дpyги yпpaвлeнckи cтpykтypи нa дъpжaвaтa; – cиcтeмнoтo eднoличнo нapyшaвaнe нa Koнcтитyциятa и зakoнитe нa P Бългapия; – caмoвнyшeниe, чe e eдинcтвeният yпpaвлeнeц, c koйтo вcичkи ca зaдължeни дa ce cъoбpaзявaт; – дeмoнcтpиpaнe нa aбcoлютнa нeтъpпимocт kъм oпoнeнти и инakoмиcлeщи; – нeпpиkpитa нeнaвиcт и жeлaниe зa oтмъщeниe. Вcичko тoвa пpoизтичa oт тoвa, чe Бoko пpитeжaвa: – вpoдeн пpимитивeн интeлekт; – нeзaдoвoлитeлнa oбpaзoвaтeлнa cтeпeн; – тpaгичнo нивo нa възпитaниe и oбщa kyлтypa; – изkлючитeлнo ниcъk мopaл; – бeзkoнтpoлнa пpoявa нa eгoцeнтpизъм и нapциcизъм. Тeжko ни!
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.10 | 12:05

105
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
BOCOVID-19

2020.05.10 | 12:03

101
ГЕРБАВАТА ЧУМА СЕ ПОЗНАВА БЕЗ АПАРАТУРА !!!! СИМПТОМИТЕ СА АНАЛЕН СЪРБЕЖ , ОБЩО ОГЛУПЯВАНЕ , ПРОЯВИ НА КРЕТЕНИЗЪМ И СПАД НА IQ- то С 40 % !!!
100 коментара

2020.05.10 | 12:04

104
101 ви коментар Имали помаци Имали арменци цигани Автор ТУРЧИН
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.10 | 12:04

103
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!
Пп гроб

2020.05.10 | 11:07

76
Ти няма да си на влас вече
дърт тодорживков комсомолец

2020.05.10 | 11:57

99
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзаите,деистваите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!!