Десетки протестират в Асеновград

  • 30 юни 2017 20:48

  • 33968
  • 30
Десетки протестират в Асеновград
© Булфото (архив)

Голяма група хора се събраха за трета поредна вечер в градинката пред паметника на цар Иван Асен II в Асеновград. Гражданите протестират заради побоя над децата от спортния клуб по гребане в района на яз. „40-те извора“ в началото на седмицата.

Местните хора настояват още и срещу незаконно пребиваващите цигани в града. Полицейското присъствие в града е засилено. Има и водно оръдие.

Протестиращите носят трибагреници. Организаторите на протеста заявиха, че той ще бъде мирен.

Въпреки че преди часове съдът в Асеновград остави в ареста деветимата задържани цигани, обвинени в побоя над младите спортисти, протестиращите смятат да продължат с действията си.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
33968 30

Свързани новини

Коментари 30

Добави коментар
hayabusa

2017.07.02 | 13:58

16
десетки протестират...ама защо така,валерко да излезе и да обясни как така забранява да се ходи на протест от други градове...а помниш ли пияницо долна как те снимаха да дърпаш бабка близо до границата :Д
hayabusa

2017.07.03 | 14:42

30
страх ги да не се обединим,тях ги устрйва разединен народ :)

2017.07.02 | 13:58

17
Под десетки..... смятай стотици хиляди!
МНОГО ПРИКАЗКИ

2017.07.02 | 00:32

11
И НИЩО СВЪРШЕНО.ЯЗЪК.
Прав си

2017.07.03 | 14:41

29
Братята сърби заровиха 8 мильона джагала и край с проблемите.
БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД

2017.07.03 | 14:41

28
СПЕШНО ТРЯБВА ДА СЕ ОТЪРВЕ ОТ ЕТНОСИТЕ.МАЛЦИНСТВАТА СА ВРЕДНИ ЗА БЪЛГАРИЯ.ЩЕ ИМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНА ВАКАНЦИЯ ПРИ аЛАХ.
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.07.03 | 14:41

27
КУРВА БОЙКОУГЛУ ПАК СА ГО ИБАЛИ В САРАИТЕ НА МЪЖО СИ ЕРДОГАНЯ....БОЙКО ПЕДЕРАСА Е ЛАПАЛ ДОГАНОВИЯ РЕЗАН И СПЕРМАТА МУ ИЗПИЛ....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ТИКВАТА ТЪПА И ПРОСТА КУРВА...........УУУЙЙЙЙЙЙУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.07.02 | 20:37

26
КУРВА БОЙКОУГЛУ ПАК СА ГО ИБАЛИ В САРАИТЕ НА МЪЖО СИ ЕРДОГАНЯ....БОЙКО ПЕДЕРАСА Е ЛАПАЛ ДОГАНОВИЯ РЕЗАН И СПЕРМАТА МУ ИЗПИЛ....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ТИКВАТА ТЪПА И ПРОСТА КУРВА...........УУУЙЙЙЙЙЙУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
ВАЖНО! ЧЕТЕТЕ ВЪВ ФЕЙСБУК!!!! ЕБ.АХА БОЙКОУГЛУ

2017.07.02 | 20:35

25
КУРВА БОЙКОУГЛУ ПАК СА ГО ИБАЛИ В САРАИТЕ НА МЪЖО СИ ЕРДОГАНЯ....БОЙКО ПЕДЕРАСА Е ЛАПАЛ ДОГАНОВИЯ РЕЗАН И СПЕРМАТА МУ ИЗПИЛ....УУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙ ЗА ТИКВАТА ТЪПА И ПРОСТА КУРВА...........УУУЙЙЙЙЙЙУУУУУУУЙЙЙЙЙЙЙЙЙ
БИВШ АТАКИСТ ИЗГОНЕН ОТ ЯЛОВИЯ волен хохохохохохо

2017.07.02 | 20:32

23
ПОМНЯ ПОМНЯ КАК НАШАТА ЛИДЕРКА воленая ханъм сидеровна СЕ ИБА СЪС ДОГАН ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ ПО ВРЕМЕТО НА ОРЕШАРСКИ ОТВРАТЕН СЪМ ОТ СКОПЕНИЯ ПЕДАЛ волен ханъм перхедролен
bivsh atakist

2017.07.02 | 20:32

24
ПИШИ СИ ТЪПОТИИТЕ ОТ ТВОЕ ИМЕ МОДЕРАТОРСКА КУРВО
БИВШ АТАКИСТ ИЗГОНЕН ОТ ЯЛОВИЯ волен хохохохохохо

2017.07.02 | 20:32

22
ПОМНЯ ПОМНЯ КАК НАШАТА ЛИДЕРКА воленая ханъм сидеровна СЕ ИБА СЪС ДОГАН ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ ПО ВРЕМЕТО НА ОРЕШАРСКИ
АНТИ ГЕЙБЕРИСТ

2017.07.02 | 13:59

19
ВЕЧЕ НЯМА БИВШИ АТАКИСТИ,ИМА АНТИ ГЕЙБЕРИСТИ,ЕВТИН КУРВЕНСКИ МОДЕРАТОР.
hayabusa

2017.07.02 | 20:32

21
бхк да яде сиренясалия ми буй...казах :)

2017.07.02 | 18:28

20
с тия еврогей ценности ще я закъсате здравата