Бразилка към Румен Радев: Кой сте Вие? Защо сте толкова важен? (видео)

  • 04 юни 2017 18:06

  • 137145
  • 163
Бразилка към Румен Радев: Кой сте Вие? Защо сте толкова важен? (видео)
©

Президентът Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на изненадващо посети царевското село Българи снощи, където се проведе нестинарски ритуал, съобщи "Флагман". Той бе спрян от туристка, която не подозираше кой е той, но бе провокирана от вниманието към него. Жената първо се снима с президента, а след това двамата проведоха непринуден разговор на английски език.

Оказа се, че туристката идва от Бразилия, за да види нестинарския ритуал. "Кой сте Вие? Защо сте толкова важен?", обърна се жената към Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на. "Не. Не съм толкова важен. Само колкото всеки друг българин тук", отговори и държавният глава.

След като бразилката продължи да настоява за отговор, Радев призна, че е президентът на страната. "Не, невъзможно!", възкликна изненадано туристката, която се убеди, че всъщност наистина говори с президента на България, чак когато няколко души от събралата се около Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на съпровождаща група от хора и охрана също потвърдиха.

Свидетел на случката бе и първата дама, която с усмивка проследи разговора.

Последвайте канала на

Константин Тодоров
137145 163

Свързани новини

Коментари 163

Добави коментар
bivsh atakist

2017.06.09 | 08:42

163
ХОРА,КОИТО СТЕ ПРОИЗЛЕЗЛИ ОТ СЕЛАТА ДОБРЕ ГЛЕДАЙТЕ КАКВО ПИШЕ МОДЕРАТОРА ОТ БОКОЛАНДИЯ И УТРЕ ВНИМАВАЙТЕ ЗА КОЙ СИ ДАВАТЕ ГЛАСА.
ОТ КОГО Е КОПЕЛЕТО НА ЯЛОВИЯ СКОПЕН воленуглу ????

2017.06.05 | 20:00

88
хохооххохохохоххооххо
ГЕРБ ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА А ЗА лумпените УЙ УЙ УЙ У

2017.06.09 | 08:42

162
ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ Е ГЕРБ хохохохохохоххохоххохохохо
bivsh atakist

2017.06.07 | 23:00

161
ПОВТАРЯШ СЕ ПРОСТО МОДЕРАТОРЧЕ.АБСОЛЮТНА БЕЗИДЕЙНОСТ ,КАКТО КУМИРА ВИ БОКО.ТЪПИ СТЕ КАТО БОКОЛАНДИЯ,А ИСТОРИЯТА НЕ ПРОЩАВА НА ПОСРЕДСВЕНИТЕ.
ГЕРБ ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА А ЗА лумпените УЙ УЙ УЙ У

2017.06.05 | 20:00

89
реви ДА ТИ ИБА МАЙКАТА ПРОСТА ЛУМПЕНА хохохохохохо
Българите работят на запад а не във пияна русия !

2017.06.07 | 23:00

160
хохохохохохохохохохоххохохохохохо
ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.06.06 | 09:47

158
радко МИ ЛЪСКАШЕ БОСТУНА ПРЕДИ А СЕГА СЕ ПРАВИ НА МЪЖ хохохохохохохохохохохохохохо
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:47

159
БОКО Е ПРОСТ КАТО ТИКВА
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:47

157
ГЕНЕРАЛ РАДЕВ Е КУЛТУРЕН И ЧОВЕЧЕН.ГОВОРИ ДОБЪР АНГЛИИСКИ,А НЕ КАТО БОКО КОНГРЪЧУЛЕЙШЪНА.
ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.06.06 | 09:46

153
АЗ КОМАНДВАМ БЪЛГАРИЯ И ТАКА ТРЯБВА НЕ ПРОДАЖЕН рубладжия хохохохохохохохохохохохохохохохохохохохо
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:47

156
БОКО СУЛТАНА НА БОКОЛАНДИЯ
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:47

155
КОМАНДВА ШЕПА БОКОЛАНДЦИ
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:47

154
КАТО КОМАНДВАШ ,ЗАЩО ЦЕЦИТА ТРАВЕРСА НЕ СТАНА ПРЕЗИДЕНТ.
ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ ПАК ПРЕМИЕР А волен ПАК ХАНЪМА

2017.06.06 | 09:46

152
БОЙКО ВЕЛИК СИ ПАК ИБА комунистите КРАДЛИВИ хохохохохохохохохохохо
bivsh atakist

2017.06.06 | 09:46

151
ДОБРЕ ЧЕ ГЕНЕРАЛА ГОВОРИ ДОБЪР АНГЛИИСКИ,НЕ КАТО БОКО КОНГРЪЧУЛЕЙШЪНА.ПОЛИГЛОТА ОТ БАНКЯ
ГЕНЕРАЛ БОРИСОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2017.06.06 | 09:45

149
КОЙ Е радев КАКВО ЗАВИСИ ОТ НЕГО хохохохохохохохохохох
bivsh atakist