"Прокурор" от СРП гази колоездачи (видео)

  • 13 април 2015 15:24

  • 5787
  • 25
"Прокурор" от СРП гази колоездачи (видео)
©

В социалните медии беше публикуван видеоклип, на който се вижда, че мъж се  спречква с велосипедисти. В записа той се представя като прокурор. По разпореждане на главния прокурор Сотир Цацаров са предприети незабавни действия за установяване на самоличността на водача, съобщи Дарик.

Днес стана ясно, че мъжът е шофьор от Софийска районна прокуратура, съобщават от прокуратурата.

Със съдействието на полицията е установено, че лицето, управлявало автомобила, работи като шофьор в Софийска районна прокуратура. Спрямо него органите на КАТ са предприели предвидените в Закона за движение по пътищата действия, с цел налагане на санкции.

Предстои срещу него бъде започнато дисциплинарно производство. Ще се преценява дали има данни и за хулиганство.

Ръководството на прокуратурата оценява такива действия като крайно несъответни на стандартите за прилично поведение в обществото и на пътя, и поднася извинения на гражданите, участвали в инцидента, предизвикан от служителя.

Последвайте канала на

Мая Йорданова
5787 25

Свързани новини

Коментари 25

Добави коментар

2015.04.14 | 19:44

25
Той се е представял, че е прокурор, а пък те са се представяли за велосипедисти, а пък на клипа се вижда един селянин с кола и няколко селяни с колела!!!
здс

2015.04.14 | 14:38

24
кой и защо е виновен не се разбра, шофьора може да е идиот може и да не е, но и велосипедистите само защото така са решили да не го пускат не са прави, има си органи, които трябва да го направят

2015.04.14 | 13:07

22
то от клипа се вижда нали не се прави на прокурор, и какво прави , е........ и лъжеца ......

2015.04.14 | 13:07

23
нали=дали*

2015.04.14 | 10:57

21
к-к-кЕЛЕМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
ДАН

2015.04.14 | 07:06

20
АМИ-ДА..И ПРОКУРОРИ И СЪДИИ СА ОТ ЕДНО ТЕСТО--КОМУНИСТИ.

2015.04.14 | 06:50

19
С какъв кеф ще гледам този как го съдят.... ще се кефя и ще се накефя като го осъдят назидателно този боклук......Кеф......

2015.04.14 | 06:50

18
И аз искам да го видя жалък този "ПРОКУРОР"!!!!!! -ХА-ХА-ХА

2015.04.14 | 02:17

15
КОЛОЕЗДАЧИТЕ ДА СПАЗВАТ ПРАВИЛНИКА, ЗАЩОТО ЗАПОЧВАТ РОКЕРСКИТЕ СЪБОРИ. И РОКЕРИТЕ ИМА ЧУВСТВО ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ КЪМ ДРЪВЧЕЩИ СЕ НА ПЪТЯ.

2015.04.14 | 06:49

17
Ами хайде този проКУРор да тръгне да гази рокери. Знае ли как ще му сменят за секунди и портрета че и прокурорската диплома и ще му пребоядисат даже и маздата......

2015.04.14 | 02:17

16
А какъв е бил прблемът, че нещо не става ясно?Впрочем, педалчетата също се държат доста нагло.
колоездач

2015.04.13 | 23:52

10
кои са педали бе лайно

2015.04.13 | 23:51

9
Проблема е че е ударил колоездач.

2015.04.13 | 23:51

8
Блъска колоездач преди това.

2015.04.14 | 02:16

14
Не разбирам как взимате страна, при положение, че клипът не показва началото на конфликта.

2015.04.14 | 02:16

13
ами не е трудно, група чалгари са спрели един с кола и реват по него, но после не викат полицията нали? а пускат клипа за да вдигат пушилка, натурална провокация

2015.04.13 | 23:52

12
Това може да се очаква от власт-имащите. Те ядът хлябът, който ние им даваме. Помислете!