Протест пред централата на БСП срещу увеличението на депутатските заплати (обновена)

  • 06 февруари 2014 19:51

  • 1745
  • 8
Протест пред централата на БСП срещу увеличението на депутатските заплати (обновена)
© Булфото (архив)

Недоволни граждани протестират срещу увеличаването на депутатските заплати и скандират „оставка” пред централата на БСП.

Хората развяват българското знаме и това на Европейския съюз. В протеста участват и представители на „Ранобудните студенти”. Протестиращите скачат, пеят песни и скандират „Червени боклуци”, „ БСП е мафия”, „Волен в лудница” . Полицейското присъствие е засилено в района. Образуван е кордон около сградата на партията. На място има и полицейски автомобил. Пред сградата на Народното събрание също има събрали се протестиращи срещу правителството.

Протестиращите срещу увеличението на депутатските заплати вече са пред ректората на Софийския университет, където за кратко блокираха движението. Хората се придвижиха до ректората по бул. „Васил Левски”. Те скандират „ мафия” и „ставка” , свирят на барабани и развяват българското и европейското знаме. При преминаването си по ул. „Граф Игнатиев” протестиращите са призовавали гражданите да се включат в протеста с думите: „Протестът е за вас, елате при нас”.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
1745 8

Свързани новини

Коментари 8

Добави коментар

2014.02.09 | 13:23

8
тиквите пак цвилят :))))))))
Ранобудно пиянде

2014.02.09 | 13:23

6
Да се махне Орешарски за да дойде нашия идол Бог Бойко ,той е безгрешен и чист като момина сълза АМИН!

2014.02.09 | 13:23

7
ЩЕ ДОЙДЕ! БОЙКО Е ПАТРИОТ!

2014.02.09 | 13:22

5
ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ! ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ!

2014.02.09 | 13:22

4
Комунистът кара Мерцедес, а ти живееш като пес!

2014.02.09 | 13:22

3
Комунистите не забравиха да си вдигнат заплатите а народа кучета го яли!

2014.02.07 | 16:09

2
ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ!
четете в афера бг

2014.02.07 | 16:09

1
СОРОСОИДНИ НПО-ТА ПИШАТ ЧЕРНИ СПИСЪЦИ С ХОРА, ЗА ДА НЕ ИМ БЪДАТ ДАДЕНИ ВИЗИ ЗА САЩ! ГАДИ МИ СЕ ОТ ТИЯ БЪЛГАРСКИ ДОНОСНИЦИ!