Хулиган би полицай на кръстовище (галерия)

  • 18 юни 2015 14:31

  • 7764
  • 15
Хулиган би полицай на кръстовище (галерия)
© Булфото

Тридесетгодишен криминално проявен мъж от село Айдемир, община Силистра, би бургаски полицай.

Служителят на реда регулирал ръчно светофара, заради голямото задръстване, когато хулиганът се приближил до него и поискал спешно да бъде откаран до Пловдив.

След отказа се нахвърлил върху униформения с юмруци и ритници.

Счупил и страничното ляво огледало на служебния „Опел Астра”.

Той бил арестуван за 24 часа, пострадалият полицай е прегледан в болница и освободен за домашно лечение с контузни рани по тялото, лявото рамо и дясната ръка.

Последвайте канала на

Нора Виткова
7764 15

Свързани новини

Коментари 15

Добави коментар
ааааа

2015.06.21 | 12:40

15
Защо едно време не биеха милиционерите а сега бият полицаите...ако това беше в щатитите..тоя да го бяха гръмнали и изписали..ама там може..щеше да се кефите...прост народ слаба държава..!!!

2015.06.19 | 17:18

13
сега ще го бият в районното
иво

2015.06.19 | 17:18

14
Не само да го бият!
Osmanska İmperiya

2015.06.19 | 17:18

12
Ashkosun beee
ГУРБЕТЧИЯ

2015.06.19 | 17:18

11
МАЙТАПА НА СТРАНА ,АМА КАКВА УДОБНА ПОЗА ВИЖДАМ НА СНИМКАТА ! ХУЛИГАНЪТ КАКТО Е НАВЕДЕН ТАКА ,ПОЛИЦАЯТ КОЙТО СТОИ ПРЕД НЕГО АКО МУ ЗАБИЕ В ГЛАВАТА ЕДИН РИТНИК С ТЕЗИ ЧИПИЦИ ,ВТОРИ ПЪТ И ПРЕЗ УМ НЯМА ДА МУ МИНЕ ДА ПОСЯГА НА ПОЛИЦАЙ !
иво

2015.06.19 | 17:17

10
Нашите полицаи трябва да започнат да бият като американските-на улицата а не в участъка! Бой на улицата за да гледат и да си правят сметка останалите.А такъв дето посяга на полицай-в десетката.Диваците само така ще се стреснат!
aaa

2015.06.19 | 17:17

9
СМЪРТ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ
Хахаха

2015.06.19 | 14:44

8
Тия полицаи ли са или мутри,с тия фасове в устата,единият си чеква телефона,тъмни очила на челото,трагедия...малко ги бият...още може

2015.06.19 | 14:44

7
Като сте го хванали му хвърлете един "скромен" тупаник по задните части,че да го е срам да си извади медицинско да ви съде!
Пупеску

2015.06.19 | 14:44

6
Boi na teq eni4ari ! s teb sme pi4ago