Иран заяви днес, че негови представители са имали "съвсем кратък разговор" със свои колеги от САЩ по въпросите за иранската ядрена програма, като иранската страна изтъкна, че това не са официални преговори, предаде Франс прес.
Иран заяви днес, че негови представители са имали "съвсем кратък разговор" със свои колеги от САЩ по въпросите за иранската ядрена програма, като иранската страна изтъкна, че това не са официални преговори, предаде Франс прес.
"Състоя се съвсем кратка дискусия по въпросите за ядрената програма, но тя не навлезе в подробности и не може да се каже, че са започнали същинските преговори по този въпрос", заяви пред ИРНА говорителят на иранското министерство на външните работи Есмаил Багаи.
Американската делегация "изложи изключително кратко и сбито становището си по отношение на ядрената програма ", а иранските представители постъпиха по същия начин, допълни Багаи, като уточни, по време на разговорите са били представени съответните позиции на страните относно ядрената програма на Иран, пише БТА.
)
)
)
)
)
)
)