Мантрата, от която се води мнозинството, е, че правилата за работа на НС били по-добри при управлението „Борисов 3” и предишните кабинети на ГЕРБ. Днес продължава работата на комисията, с колегите от опозицията водим конструктивен дебат. Това заяви пред БНТ Стою Стоев, зам.-председател на парламента и депутат от „Продължаваме промяната”.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)