Правителственият самолет е извършил полет от Абу Даби с около 90 пътници на борда. Другият самолет е на авиокомпания "ГъливЕър" (GullivAir), превозил е 326 български граждани и е кацнал в 03:32 часа българско време.
От сайта на летището в София става известно, че снощи е кацнал полет с номер FZ1719 на авиокомпанията "Флай Дубай" (Fly Dubai) от Дубай до София в 01:32 часа българско време. Според справка на сайта на "Флай Дубай" компанията е пуснала полети до София.
БТА припомня, че самолет с български туристи на "България Еър" (Bulgaria Air) по комбинирано направление Оман и Дубай се очаква да пристигне днес в София в 17:50 часа.
Вчера български туристи се прибраха и с полет от Дубай до летище Варна.
На летище "Васил Левски" кацнаха два самолета тази нощ, прибиращи български туристи от Дубай и Абу Даби, съобщиха за БТА от пресцентъра на летището и транспортното министерство.
)
)
)
)
)
)