Ако визията ви изглежда позната - не грешите.
Още през март Мос бе в Париж за първата Седмица на модата за годината, където се появи на звездно парти във винтидж леопардово палто, извадено направо от гардероба на майка ѝ - легендата Кейт Мос.
В скорошно интервю младата Мос разказа за любовта си към винтидж модата и сподели, че най-ценните дрехи в гардероба ѝ са подаръци от родителите ѝ - Кейт и журналиста Джеферсън Хак.
„Баща ми ми даде винтидж тениска на Rolling Stones, която е единствената, която нося. Вече се разпада и не знам какво ще правя, когато напълно се скъса“, призна тя.
По стъпките на майка си, Лайла Мос е търсено лице в модата. Освен че е посланик на YSL Beauty, тя е и главна звезда в новата кампания на Zac Posen за GAP Studio.
Лила Мос пристигна на Седмицата на модата в Париж. Младият модел превърна улиците на френската столица в свой собствен подиум, докато пристигаше на ревюто на Saint Laurent за мъжката колекция пролет/лято 2026 г.
Мос направи силно впечатление с ефектна визия от модната къща: кафява прозрачна блуза с дълъг ръкав, прибрана в прасковена асиметрична пола с дебел набран подгъв и дълъг шлейф. Полата бе пристегната в талията с кафяв колан, а аксесоарите включваха виненочервена копринена чантичка и черни обувки на нисък ток.
По-рано Зоуи Салдана се появи с подобен ансамбъл на афтърпарти след наградите „Оскар“, малко след като спечели приза за "Най-добра поддържаща женска роля" за изпълнението си в Emilia Pérez. Посланикът на Saint Laurent и корица на Harper’s Bazaar Салдана заложи на мини пола с двоен волан и я съчета с прозрачни чорапогащи.
)
)