)
Кралица на красотата, участвала в конкурса „Мис Вселена“, почина трагично на 28-годишна възраст, съобщава „Дейли Мейл“ (Daily Mail).
Смъртта на Мария Лорена Аргуело – полуфиналистка в еквадорския конкурс за участие в „Мис Вселена“ миналата година – беше потвърдена от националния комитет за конкурса в неделя. Не бяха предоставени допълнителни подробности.
Три седмици преди да отпадне от конкурса, на 30 юни 2024 г., Мария Лорена се дипломира като хирург от университета на Лас Америкас.
Надя Мехия, която беше коронясана за Мис Калифорния 2016 и участва в конкурса „Мис Вселена Еквадор“ миналия месец, описа Аргуело като „един от най-милите хора“, които някога е срещала, припомня Телеграф.
Мария Хосе Кордова си спомни как се е състезавала срещу Аргуело за шанса да представлява Еквадор на конкурса „Мис Вселена“ и как това е довело до дълготрайно приятелство.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)