Кола горя на ул. "Васил Априлов", която е пресечка на ул. "Оборище" в София около 15:00 часа, съобщи читател на Novini.bg.
От снимките, които ни бяха изпратени се виждат материални щети.
Явно става въпрос за техническа неизправност.
Екип на столичната пожарна бързо е потушил пламъците. Няма пострадали при инцидента.
22 юни 2026 г. в 17:45 ч.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)