"По време на самото дело от ОД МВР-Пловдив обаче представиха електронен фиш, който значително се различава от този, който беше връчен на клиента ми. И като кажа значително се различава, не ставаше въпрос само, както пишат повечето медии, за това, че разликата е около 300-400 метра в мястото на извършване на самото нарушение. По-скоро разликите са и в размера на наложената глоба, тъй като първоначално на клиента ми му беше връчен електронен фиш с глоба от 850 лева, впоследствие глобата се оказа 1050, имаше промяна и в скоростта, което за нас беше още една индикация, че процесното заснемане е нередно и има някакъв проблем", коментира адвокатът Виталий Чаушев.