Тази сутрин в 4.30 часа е запален служебен автомобил на "Държавно горско стопанство Елешница", съобщиха от Югозападното държавно предприятие.
Автомобилът е бил паркиран в двора на стопанството и вътреки бързата намеса на пожарникарите е напълно изгорял.
Палежът по всяка вероятност е умишлен и е в отговор на засилените проверки по опазване на горските територии в района, допълват от Югозападното държавно предприятие. От там посочват, че органите на реда са уведомени и работата по случая продължава.
22 юни 2026 г. в 08:48 ч.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)