„Не коментирам бивши председатели на СДС“, заяви той във връзка с казаното наскоро от Божидар Лукарски, че старата десница е безгласна буква в коалиция с ГЕРБ.
„Няма нерегламентирано финансиране на СДС. Даваме отчети редовно на Сметната палата. Несериозно е да седнем на детектор на лъжата. Но, ако трябва да се сяда, повече хора трябва да бъдем“, каза още Румен Христов.
„Смятам, че СДС се държи достойно“, категоричен бе лидерът.
Лидерът на СДС Румен Христов обясни в сутрешния блок на бТВ какво точно е споразумението с ГЕРБ, което той и премиерът Бойко Борисов подписаха вчера.
„Знаем, че г-жа Мая Манолова е едно от остриетата на БСП. Все едно да кажем, че г-н Александър Йорданов не е от СДС“, заяви той. „Тя е сериозен кандидат, но се надявам, че дясната общност ще надделее“, добави Христов
)