Около 200 хил. годишно струва образованието на трите деца, като освен училище, те посещават и допълнителни школи за развитие на таланта им.
Баснословната сума от над 4 млн. долара струва годишната издръжка на наследниците на Майкъл Джексън. Покойният певец има две деца от медицинската сестра Деби Роу - Принс на 18 и Парис на 16г. и Бланкет на 13, чиято сурогатна майка остана неизвестна, пише news7.bg.
Докато бе жив, децата на Майкъл Джексън бяха обгърнати с мистерия - певецът криеше лицата им с одеала и държеше папараците далеч от наследниците си. Сега тийнейджърите водят луксозен живот, макар приживе да се твърдеше, че баща им има сериозни финансови проблеми.
Парис, Принс и Бланкет Джексън обитават жилище, за което всеки месец се плащат 35 хил. долара наем. Обградени са от персонал, чиято годишна издръжка е около половин милион. Тримата младежи очевидно са фенове и на частните полети, за които с готовност плащат по 150 хил. долара.
Половин милион долара са похарчили Принс и Парис за ваканция с биологичната си майка на Хаваите. Родителските права върху децата на Майкъл Джексън са предоставени на майка му Катрин, която е на 85. Те ще наследят равни дялове от богатството на баща си, но когато станат на 33 години.
5 декември 2025 г. в 09:08 ч.
)