)
Очакваме след предстоящите избори да имаме над 120 депутати, за да можем да сформираме силно дясноцентристко правителство.
Последвайте канала на
Очакваме след предстоящите избори да имаме над 120 депутати, за да можем да сформираме силно дясноцентристко правителство.
Последвайте канала на
По повод проектодокумента "Визия-2020: България в НАТО и в Европейската отбрана" Цветанов заяви, че не знае как се е стигнало до оповестяване на някакви намерения, които не са официална позиция на българското правителство.
Това заяви във Варна Цветан Цветанов, заместник-председател на партия ГЕРБ, цитиран от БНР. Той коментира и работата на служебното правителство за организация на предсрочните избори. "Ако направим една съпоставка с европейските избори, вие ще видите, че дори и правителството на Пламен Орешарски не успя да направи честни и прозрачни изборите за европейски вот. Защото това бяха изборите, в които имаше най-голямо купуване на гласове, през всичките тези 25 години на демокрация. Аз съм убеден, че проф. Георги Близнашки, като гарант за честните и прозрачни избори, няма да допусне това да се случи", категоричен беше той.