)
Кандидатът за кмет на София Георги Кадиев е на посещение в район „Кремиковци" днес.
Той започна обиколката си от Бухово, където граждани споделиха за проблема с радиацията от урановите мини и високата заболеваемост.
„Ще предприемем мерки за премахване на радиоактивната земна маса, парадоксално намираща се до училището на града", заяви Георги Кадиев пред гражданите на Бухово.
Той и екипът му поеха ангажимент за изграждане пункт на общинска полиция в града, тъй като сигурността на хората е най-големият проблем предвид увеличаващата се криминална престъпност и ръста на наркозависимите.
Георги Кадиев заяви пред хората в Бухово, че ще помогне за преоборудването и завършването на вътрешния ремонт на детската градина в града.
По-късно днес Георги Кадиев разговаря учителите от основно училище „Паисий Хилендарски" в кв. „Ботунец", намиращ се също в район „Кремиковци". Той ги поздрави по случай международния празник на учителя и изслуша исканията им.
Пред учителите Георги Кадиев се ангажира да заложи в бюджета на София повече средства за сигурността в училищата и охраната в тях да се поема от общината.
Последвайте канала на
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)