1702 са новите случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие

  • 30 юли 2022 08:33

  • 1388
  • 9
1702 са новите случаи на COVID-19 у нас за последното денонощие
© Pixabay

1702 са новите случаи на COVID-19 у нас. Направените тестове са 6 608. 

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 33001

С новорегистрираните заразени активните случаи на коронавирус стават 23 488. 891 са излекуваните през последното денонощие.

984 пациенти с COVID-19 се лекуват в болница.

От тях 55 са настанени в интензивно отделение.

12 души с коронавирус са починали през изминалите 24 часа.

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Виолета Симеонова
1388 9

Свързани новини

Коментари 9

Добави коментар

2022.07.30 | 09:19

2
Леле,колко е страшен вируса! Изкарах го за два със лека температура и запушен нос...

2022.07.31 | 00:12

9
Аз го изкарах за 1 нощ. Болки в гърлото. Намазах си сливиците с гранофурин и на сутринта нищо ми нямаше.

2022.07.30 | 08:58

1
Мерките срещу ковид са самия ковид. Мерките срещу инфлацията са самата инфлация. Помощта срещу войната е самата война.

2022.07.31 | 00:10

8
Точно.

2022.07.30 | 10:43

4
Точно
абсолютно

2022.07.30 | 09:30

3
точно
В

2022.07.30 | 11:52

7
Тия не им ли писна да пишат само глупости.Грип като грип.
☪Beлиcлaвa Kpъcтeвa₺

2022.07.30 | 11:34

5
!!! ☞Боко-Бългaроубиецo от ceлo Xepakoвo YMPИ, YMPИ, YMPИ!!!☜ .¸¸¸.††††††.¸¸¸.ГРОБОВЕ и КОВЧЕЗИ за БЪЛГАРОУБИЙЦИТЕ: Бойко Методиев Борисов, Kpacимиp Дoнчeв Kapakaчaнoв, Цвeтaн Цвeтaнoв, Coлoмoн Пacи, Пeтъp Mockoв, Костадин Костадинов, Олга Сотирова, Стойчо Кацаров, Ангел Кунчев, Радан Кънев, Николай Василев, Димитъp Пeтpoв, Тодор Кантарджиев, Христо Хинков, Гeopги Mиxaйлoв, Красимир Гигов, Богдан Петрунов, Oгнян Kyнчeв, Пeнka Пeтpoвa, Николай Витанов, Радостина Александрова, Трифон Вълков, Cтeлa Дeнчeвa, Димитър Петров, Николай Габровски, Мира Кожухарова, Ивo Пeтpoв, Мария Стаевска, Георги Момеков, Любомира Гломб, Костадин Ангелов, Paдka Apгиpoвa, Mиpocлaв Ceвлиeвckи, Гepгaнa Hиkoлoвa, Лъчезар Томов. ¸¸¸.Амин.¸¸¸.Амин.¸¸¸.Амин.¸¸¸.††††††.¸¸¸...¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸
✯Bиkтop Hиkoлaeв ✯