Пореден черен рекорд: 132 случая на коронавирус у нас и още 6 жертви

  • 19 юни 2020 06:06

  • 33077
  • 79
Пореден черен рекорд: 132 случая на коронавирус у нас и още 6 жертви
14 17дни
© Pixabay

Нов черен рекорд у нас - 132 са новите случаи на заразени за последното денонощие.

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 32994

По данни на  Националния информационен портал те са с 42 повече от вчера.

Така общият брой на заболелите от началото на пандемията вече е 3 674 души.

Разпределението по области по настоящ адрес на лицата е, както следва: Благоевград - 4; Бургас - 1; Варна - 1; Велико Търново - 1; Видин - 7; Добрич - 1; Кърджали - 2; Кюстендил - 11; Пазарджик - 17; Плевен - 5; Пловдив - 8; Разград - 1; Сливен - 9; Смолян - 5; София област - 26; София град - 30; Стара Загора - 1; Шумен - 1; Ямбол – 1.

Според информациите през изминалото денонощие броят на новите случаи е констатиран при направата на 2 104 PCR теста.

От тях излекуваните са 1 941, като 61 са за последното денонощие.

Починалите през последното денонощие са шестима, а общо жертвите на коронавируса у нас са 190 души. Починали са мъж на 55 г. с пневмония и сърдечно заболяване, жена на 74 г. със сърдечно заболяване, мъж на 70 г. със сърдечно заболяване и хронично белодробно заболяване, жена на 89 г. със сърдечно заболяване, хронично белодробно заболяване и онкологично заболяване, жена на 80 г. със злокачествено заболяване и мъж на 71 г. с остра респираторна инфекция, за когото няма информация за други заболявания.

 

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Novini.bg
33077 79

Свързани новини

Коментари 79

Добави коментар
мхм

2020.06.20 | 19:27

78
никой вече не ви вярва
Мартин Петров

2020.06.20 | 20:07

79
Само се надявам никой да не вярва, но все още има достатъчно много будали.
ТРОЛ- НОВИНИ БГ -МАФИЯ -ТИКВАТА -ПЕЕВСКИ

2020.06.19 | 07:27

19
ШОК,ПИК.БЛИЦ, НОВИНИ БГ, ТРОЛ ,МАНИПУЛАЦИЯ,ФАЛШИФИКАЦИЯ,МАФИЯ.112 МЯСТО ПО СВОБОДА НА СЛОВОТО ,ШАЙКАТА ПРЕСТЪПНИЦИ.
DM

2020.06.20 | 11:41

77
ima edna pogovorka: "Niama go gluh ot tozi koito ne iska da 4ue,,
до червения боклук над мене

2020.06.19 | 17:38

75
Ами чети червените смърдящи лайномети Фекали.бг, Дума.бг, Биволъ.бг и т.н. да ти е.ба п.утката майчина комунделска к.урвенска!
идваааа седесарката с меч в ръка

2020.06.19 | 14:10

72
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок

2020.06.19 | 10:06

66
мамицат ви да таковам долна посерковска твар
до трола отдолу

2020.06.19 | 08:24

44
ела да го оближеш к у р в о -тролска.

2020.06.19 | 08:23

42
Ей побъркан ненормалник,я си пий хапчетата!

2020.06.19 | 08:18

39
може да го топнем на маикати у п.............
до трола отдолу

2020.06.19 | 08:15

36
ЛАПАЙ и СЕ ПОТАПЯЙ.

2020.06.19 | 07:55

25
Одиоте що не спреш да бълваш глупости
Bella

2020.06.20 | 01:56

76
Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в -- Sexcris.Com
profesor

2020.06.19 | 14:54

74
Oразата е силна! Много мразя ГЕРБ и подлогите! Не по-малко ненавиждам и комунистите от БСП и ВМРО! Къде е партията на Стефан Савов, прочистена от боклуците Праматарски и кликата около него! Възстановете ДП и СДП -партията на Дертлиев!
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.06.19 | 14:10

73
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок

2020.06.19 | 11:41

67
Вирус няма! Не вярвайте на продажните медии, които обслужват властта, с цел всяване на паника и страх у населението!
идваааа седесарката с меч в ръка

2020.06.19 | 14:09

71
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок

2020.06.19 | 12:27

70
Пий си хаповете , спосрански олигофренеее и яж по добре лайна отколкото да говориш глупости тука!
до Мангъра

2020.06.19 | 12:26

69
Душите на умрелите от вируса да те преследват до последния я ти дъх, червен, мръсен спосрански Българоубиец!

2020.06.19 | 08:40

54
Извадете оня мангал Мангъра от дупката му, да коментира сега ситуацията! Тоя престъпник трябва да бъде обесен за изсъхналите му МЪДЕ!
до червения боклук под мене

2020.06.19 | 12:23

68
Ела ме обеси да е.ба майка ти комунистическа нагла да е.ба и на копелето мръсно, гнусно!
.....

2020.06.19 | 09:26

65
Мисля , че трябва да бъдеш обесен ТИ !!!
моля , пишем от ОВЧА КУПЕЛ 1 ,БЛ 412

2020.06.19 | 08:58

60
АГРЕСИВНИ КУЧЕТА ОКОЛО 5 , ВСЕКИ ДЕН НАПАДАТ И ЛАЯТ ХОРА , КОИТО МИНАВАТ ОТ ТАМ . ИМА ТРИ ЖЕНИ ОТ БЛОКА , КОИТО ГИ ХРАНЯТ И ТЕ ПОЗНАВАТ САМО ТЯХ . ДРУГИТЕ ХОРА НЕ ГИ ХРАНЯТ И ТЕ ГИ ЛАЯТ И ГИ НАПАДАТ ДОРИ . МОЛИМ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ . ТАЗИ СУТРИН ПО НОВА тв , ЕДНА ОТ ГОСПОЖИТЕ ПРЕДСТАВИ ФАКТИТЕ ИЗОПАЧЕНИ , ТЪЙ КАТО ТЕЗИ КУЧЕТА ПОВТАРЯМ ПОЗНАВАТ САМО ХОРАТА КОИТО ГИ ХРАНЯТ И ТАЗИ ГОСПОЖА КАЗА ДОРИ ЧЕ КУЧЕТАТА ГИ “ ПАЗЯТ ОТ ЛОШИ ХОРА “. ТОВА Е ПЪЛЕН АБСУРД .МОЛИМ ЙОРДАНКА ФАНДЪКОВА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ .
сега виждам ,че има коментари по темата

2020.06.19 | 09:02

64
също тези кучета , ходят до казаните зад блока и там околоказаните има разни хвърлени храни и те ги ядът ото там и така може да носят зарази , особенно в това време на пандемия и вируси . А тези жени ,които казват ,че кучетата не били агресивни , просто лъжат защото цял ден са пред блока и кучетата ги познават .
Ама не се хваля

2020.06.19 | 09:00

62
НЯКОЙ АКО ПИТА НЕЩО ЗА МЕНЕ МУ КАЖИ ЧЕ СЪМ ШИБАЛ, ИСПАНКА, ПОРТУГАЛКА, БРАЗИЛКА, ФРАНЦУЗОЙКА, НЕМКИНЯ, ПОЛЯКИНЯ, УНГАРКА, РУМЪНКА, УКРАИНКА, ТАЙЛАНДКА, ВИЯТНАМКА, КИТАЙКА