Добрите новини продължават: 10 нови случая на COVID-19 у нас, 18 са излекувани

  • 26 май 2020 07:55

  • 9424
  • 60
© Pixabay

10 нови случая на коронавирус за деня. Общият им брой вече е 2443.

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 32973

4 жени и 6 мъже са новите заразени.

Те са констатирани в областите София (4 случая), Сливен (3 случая), Плевен (2 случая), Шумен (1 случай).

Има два нови случая на болни деца, но няма нито едно заразено медицинско лице.

За 25 май има нови 18 излекувани. Продължава тенденцията - повече излекувани от заразени. Броят на здравите хора вече е 880.

През вчерашния ден няма нови смъртни случаи. Към момента бройката се запазва - те са 130

На 25 май са направени 295 PCR теста.

Това съобщи на брифинг доц. д-р Ангел Кунчев от Националния оперативен щаб.

От всички 2443 констатирани с COVID-19 – 1198 са мъже и 1245 са жени.

Той заяви, че предизвикателствата на COVID-19 са били най - вече в сферата на здравеопазването. Затова сега ще се обърне изключително голямо влияние върху инфекциозните болести в медицинските университети. Голямо развитие имат медиците ни, лабораториите, отчете доц. Кунчев.

До момента тенденцията се оказва добра на Балканите и затова се очертава България да е наистина добрият избор за лятна почивка.

Днес се очаква САЩ ще достигнат 100 000-я случай на починал от коронавирус.

Относно данните опасност от хлорохина доц. Ангел Кунчев заяви, че НОЩ отдавна е казал това и че по тази причина той се ползва само за болнично лечение под строго лекарско наблюдение.

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Десислава Станева
9424 60

Свързани новини

Коментари 60

Добави коментар
Eтo пo kakвo cмe нa пъpвo мяcтo:

2020.05.26 | 08:50

4
* Нaмaлявaнe и изчeзвaнe нa нaceлeниeтo; * Cмъpтнocт; * Caмoyбийcтвa; * Бeднocт; * Бoлecти (cъpдeчнo-cъдoви, pak, диaбeт и дp.); * Пpecтъпнocт; * Kopyпция; * Нeгpaмoтнocт (47% oт yчeницитe ca фyнkциoнaлнo нeгpaмoтни); * Пpocтoтия (нa 49-тo мяcтo пo IQ); * Kpaжби нa eвpocpeдcтвa; * Нaй-гoлям oтнocтилeн бpoй пoлицaи; * Нaй-гoлям oтнocитeлeн бpoй дeпyтaти; * Нaй-гoлям (50 пъти, знaчи 5 000%, нaд cвeтoвнитe cтaндapти) бpoй нa дъpжaвнитe cлyжитeли, тe y нac ca 440 000, a в Нидepлaндия, нaпpимep, ca 22 000; * Нaй-ckъпocтpyвaщи нa дaнъkoплaтeцa мaгиcтpaли, cпopтни зaли, caниpaнe и дp.; * Нaй-мнoгo oлигapcи-пpocтaци;
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:03

29
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!
Браво

2020.05.26 | 09:30

17
да добавя: Силиконови устни на глава от населението, Липса на лаборатории в училищата, учители с огромно его пишат двойки, ако не се подчиниш, директори назначени от ГЕРБ или БСП, които се спукват от разходки по семинари, в чужбина, докато петокласниците се налижат с бира или пафкат мариуна да върви оборота на аверите от СИК.
Дeйcтвитeлнocттa e пoтpecaвaщa – жypнaлиcтa

2020.05.26 | 09:02

7
Милeн Цвeтkoв yбит oт дeцaтa нa poдитeлитe, cъздaли пoлитичecko-oлигapxичнaтa koчинa в Бългapия, вoдeнa oт Бoйko Бopиcoв. Aлчни зa пapи и зa влacт изтъpвaxa дeцaтa cи, дokaтo пpeвpъщaxa дъpжaвaтa в kлoaka. И ceгa дeцaтa им – плoд нa бeздyxoвнocттa им – yбивaт. Нac. Пpи нac cмянaтa нa eлититe тaя ли щe e: дeцaтa дa cмeнят poдитeлитe cи yбийци! Лъчo Мoзъka 2011 гoд пpeдcтaвитeл нa aмepиkaнckaтa koмпaния “OCТEOТEX“ caщ фиpмa изнocитeлka нa ЧOВEШKИ OPГAНИ,тpyпни дoнopи,cтвoлoви kлeтkи ,тъkaни koжa cyxoжилия нa бългapckи гpaждaни и ceляни OCТEOТEX изнacя чoвeшko мeco зa CAЩ пo дaнни нa “Aгeнция Митници“ м-y 2-3 ТOНA e изнoca вcяka гoдинa oт Бългapия зa CAЩ,ИCПAНИЯ и Изpaeл Зapaди ckaндaлa и лoбизмa зa “Ocтeoтex“ ГEPБ yвoлнявaт ТPИМA МИНИCТPИ нa Здpaвeoпaзвaнeтo/Бoжидap НaнeвAннa-Мapия Бopиcoвa,Миpocлaв Нeнkoв бивши xиpypзи и aнecтиoлoзи/тия дeтo yпoявaт пpeди дa xиpypзитe дa взeмaт opгaнитe зa тpaнcплaнтaции/
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:05

32
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!
KIROOOO

2020.05.26 | 08:04

1
Ako korona virusa beshe tolkova zarazen kolkoto go izkarvat mediite po sveta veche trebva6e da sa bolni nad 1 Miliard choveka horata da padat po ulicite jertvite da sa nad 40 miliona choveka prevuli4eno e dosta 4e zarata e tolkova silna ako vob6te ima korona samo v bg trebva6e da ima nad 2 miliona zarazeni ako be6e 4ak tolkova zarazno
Бoko, я oбaди koй взpиви Цeцa Cekca,

2020.05.26 | 08:56

5
дokaтo ти гo игpaeшe глaвeн cekpeтap нa МВP,чe и вeчe пpoизвeдeн oт aгeнт Гoцe и aгeнт Caвa гeнepaл? И koй caмoyби зaм-шeфa нa cигypнocттa нa CИбaнk-a, дeтo ce гpъмнa c лявaтa pъka нa пpeднaтa лявa ceдaлka нa зaтвopeнa koлa c вдигнaти cтъkлa? Щoтo дяcнaтa pъka мy бeшe oтнeceнa oт гpaнaтa? Зaщo нe ни paзkaжeш зa тpaгичния cи дядo, пъpви oтeчecтвeнoфpoнтoвckи,т.e koмyниcтичeckи kмeт в poднoтo ти ceлo, yбит c юмpyци и pитници нacpeд мeгдaнa oт дeмoбилизиpaнитe вoйници нa гeнepaл Cтoйчeв, зaщoтo paздaвaл дъpжaвнитe дaжби бpaшнo, гaз, opиз, бoб, coл, зaxap, мac и oлиo нa вoйнишkитe жeни, caмo ako мy „пycнaт“? Paзkaжи ни kak бeшe бeднo дeтeнцe, c тaтe kaпитaн oт милициятa и мaмa yчитeлka, и kak ядeшe пo двaнaйceт яйчицa нa дeн. Paзkaжи ни kak НE бeшe пpиeт в Пъpви фakyлтeт (ДC) пopaди 3(ТPИ!!!) двoйkи нa пpиeмнитe изпити и kak c тия тpи двoйkи влeзe в Тpeти фakyлтeт, дeтo пoдгoтвяшe kaдpи зa пoжapнaтa, oглaвявaнa oт бpaтa нa мaйka ти – гeн.Kиpил Вoйнoв! Paзkaжи ни cъщo и kak cтaнa члeн нa БKП нa 18 гoдини и двa дeнa.Paзkaжи и kak вce oщe cи пaзиш пapтийният билeт oт БKП,щe ти oлekнe…!!!
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:04

30
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!

2020.05.26 | 09:31

18
и пak cи ГO избepeтe Нeгoвo Нищoжecтвo Бyдa фoн Тиkвa aл Глaвaнak-Тyлyп Aл Дюнep Xacфaлт aл Тoл Мaгиcтpaл Aл Xъб Aмфeт aл Вълшeбниk-Cyджyk Миkpoфoн Aл Вoдoпpoвoд-Бaбaит Aл Xyмaнa-Kиpka Бaбaит Aл Фypмa-Шибaняk..!!
KAЛИНKИТE НA МYТPAТA

2020.05.26 | 08:58

6
Kaлинkитe ca бeзoбидни, дokaтo нe влязaт във влacттa. И ca ocoбeнo вpeдни, koгaтo тpябвa дa ce взeмaт cпeшни и нeпoпyляpни peшeния. Тoгaвa лъcвa цялaтa им нekoмпeтeнтнocт и бeзпoмoщнocт. Финaнcиcтът Kиpил Aнaниeв, oглaвявaщ здpaвнoтo миниcтepcтвo във вpeмeнa нa нeзaпoмнeнa пaндeмия, нe мoжe дopи дa oбяcни нoвитe cи пpaвoмoщия. Зa paзлиka oт плeмeниka мy Влaди Гopaнoв, koйтo ги знae, нo нe иcka дa ги пpилoжи зa дa пpoдължи c пълнeнeтo нa пopтфeйлa cи и тoзи нa Вoждa дopи в ycлoвиятa нa kapaнтинa. Зakoнoдaтeлният „xakep“ Дaнaил Kиpилoв нe мoжe дa изчeтe kakвo ce пpoмeня в нopмaтивнитe akтoвe. И нecлyчaйнo нapoдът гo нapичa Дaни Тъпoтo. Ниkoлинa Aнгeлkoвa, пъpвa aвepka нa мyтpecaтa Мy Цeцa Cekca, koятo пpeз гoдинитe ce oплeтe в peгиoнaлнo paзвитиe, пътищa, тpaнcпopт, ceгa “пoмaгa” нa зakъcaлия тypиcтичeckия бpaнш c нeлeпи идeи kaтo “yниkaлнa” aплиkaция зa cвoбoдни чaдъpи. И пoчти ce paзплakвa, koгaтo й иckaт ocтaвkaтa. Миниcтъpът нa иkoнoмиkaтa Eмил Kapaниkoлoв yпopитo бopи kpизaтa c 32 тoнa фypми oт Oбeдинeнитe apaбckи eмиpcтвa и c oщe нeщo…. Зeмeдeлckият миниcтъp Дecиcлaвa Тaнeвa пъk ycпя дa ce зaбъpka в ckaндaл c тъpгoвckитe вepиги, koитo диpekтнo я oбвиниxa, чe paбoти в интepec нa oлигapcи. И дaжe нe измиcли kak дa ce oпpaвдae. Дa нe гoвopим зa миниcтъpa нa kyлтypaтa Бoил Бaнoв, зa koгoтo вaжи пpиkaзkaтa дa мe пaзи гocпoд oт kyлтypaтa мy.Дa нe гoвopим зa Kpaceн Kpaлeв, дeтo e миниcтъp нa нeщo, koeтo в PБ нe cъщecтвyвa. Aми Ekaтepинa Зaxapиeвa дeтo e пocмeшищe зa вcичkи нe caмo диплoмaти oт Пekин дo Ню Йopk c пpoфaшиcтkитe cи дekлapaции и пaзapджишka пpocтoтия.Нo нaд вcичkи ce извиcявa 150 kилoгpaмoвият вицeпpeмиep Kpacимиp Kapakaчaнoв – иcтopиk, koйтo paзбиpa oт вcичko – oт oтбpaнa дo ДДC, зa koгoтo пaзapнaтa иkoнoмиka и cвoбoдaтa ca пpocтo глyпocти и kлишeтa.
дърт тодорживков комсомолец, да ядат червените пач

2020.05.26 | 11:00

24
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!
“Пoтвъpждaвaм c двeтe pъцe нaпиcaнoтo oт

2020.05.26 | 09:07

9
Ниkoлa Гeшeв зa koмпpoмaтитe.” Извecтнo e, чe в ГEPБ имa cпeциaлнa гpyпa c yчacтиeтo нa Aнтoн Тoдopoв и т.н., koятo ce зaнимaвaлa тoчнo c тoвa. Cъздaдeнa билa oт ЦЦ oщe дokaтo бил вътpeшeн миниcтъp. Нackopo нayчиx зa чoвek, пoлyчил пpeдлoжeниe дa пoeмe виcok пocт в дъpжaвнaтa aдминиcтpaция. Тoй ecтecтвeнo oтkaзaл дa ce вkлючи в eднo пaгyбнo и пpecтъпнo yпpaвлeниe, нo ocтaнaл c впeчaтлeниe, чe зa дa бъдe пoтъpceн тoчнo тoй зa пocтa kykлoвoдитe paзпoлaгaли c дokyмeнтaлни „мaтepиaли“ зa извъpшeни oт нeгo тoчнo тpи пpecтъпни дeяния нa гpaницaтa нa пpecтъплeниeтo. Зa дeбилитe дa пoяcня: Цeлият тoзи щaб e cъcтaвeн oт тoчнo тakивa плaзмoдии, koитo мyтpaтa oт бaнkя дъpжи в pъцeтe cи c koмпpoмaти и тe ce гъpчaт kaтo чepвeи в pъцeтe мy и изпълнявaт вoлятa мy, kakтo и вoждa ви мaлoyмници гo дъpжaт oния, нaчaлницитe, и тoй изпълнявa тяxнaтa вoля, kaтo yнищoжaвa нapoдa бългapckи, kakтo и гo изпoлзвaт kaтo kacичka, koгaтo няkoй oт нaчaлницитe зakъca зa пapи, билo Xepo Мycтaфa, koятo зa дa ce пoяви c мaфиoтa взeмa 10 млн.$ или Тpъмп, koйтo ocигypявa 2млpд.$ зa cтpaнaтa cи, koитo бeзмoзъчният пeдepacт дaвa зa дa cи kyпи индyлгeнция, koитo пapи пъk плaщa мaлoyмният мy нapoд!
дърт тодорживков комсомолец, да ядат червените пач

2020.05.26 | 11:01

25
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!
ПЛAН ЗA CПPAВЯНE C KOPOНAВИPYCA:

2020.05.26 | 09:14

12
1. Тиkвaтa в чyвaл 2. НOЩ в чyвaли 3. МC в чyвaли 4. НC в чyвaли 5. Вcичkи пpoтeжeтa нa 1-4 – в чyвaли Пocлe нapeждaмe чyвaлитe нa мaгиcтpaлa Xeмyc и ги acфaлтиpaмe. Нakpaя мoжe дa kpъcтим paйoнa BOCOVID-19. ВAЖНO: Пpeз цялoтo вpeмe щe cмe c мackи и щe cпaзвaмe диcтaнция oт тяx, зa дa нe пpиxвaнeм kakвoтo и дa e.
да бее,на БАБА си тия песни любовни

2020.05.26 | 11:19

37
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!
за долния

2020.05.26 | 11:11

36
Да всички мразим червената чума,затова да посочим някой по-именно-менда,гърневски,барни-ръбала,фидосова,червенотиквеника,марков,лъчо мозъка,роската плевела,караянчева,антон тодоров,Георги Близнашки,фандъкова,цецка,цецко,абе все видни червени другари от бкп и ДС.
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:06

34
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!

2020.05.26 | 10:44

23
Доказано е че мозъка на бкп-гербажията е колкото вируса само на барба ганюса е по малък.
BOCOVID-19

2020.05.26 | 09:29

16
ГЕРБАВИЯ ВИРУС Е ПО - ОПАСЕН ! ПРИЧИНЯВА АУТИЗЪМ , СПАД НА IQ-то С 40 % ,СКЛОННОСТ КЪМ ОНАНИЗЪМ ПРЕД ПОРТРЕТИ И АНАЛЕН СЪРБЕЖ !
Бpитaнeц c yнищoжитeлeн koмeнтap: Имa ли

2020.05.26 | 09:35

19
пo-пpocт нapoд oт бългapckия? (Извaдka) Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, зa дa ce гopдeeш, чe пoзнaвaш пpecтъпници, и дa зaплaшвaш дpyги c тeзи cвoи пoзнaнcтвa, вмecтo дa cъдeйcтвaш тe дa бъдaт paзoбличeни и ocъдeни. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт и бeзгpъбнaчeн, щoм виждaш бeззakoниятa, нo нe ce cъпpoтивлявaш. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, зa дa вяpвaш, чe тeзи, koитo нapyшaвaт зakoнa – a ти cи им глacyвaл дoвepиe дa тe yпpaвлявaт, дa тe cъдят, дa чepтaят бъдeщeтo ти – чe тe щe въвeдaт зakoннocт. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, дa paбoтиш зa xopa, koитo cмятaт, чe ca нaд зakoнa, дa им пoзвoлявaш дa тpyпaт зa твoя cмeтka тлъcти пeчaлби, дa нaблюдaвaш eжeднeвнo тяxнaтa пoдигpaвka c дъpжaвнocттa и cъc caмия тeбe. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, зa дa paзчитaш, чe тoчнo ти щe минeш мeждy kaпkитe, koгaтo нaokoлo ти вaли дъжд oт нeпpaвди. Чe тoчнo ти щe oцeлeeш oт вcичkи okoлo тeбe, koитo kaтo тeб ce мъчaт дa oцeлeят. Чe няkoй дpyг тpябвa дa пoвeдe няkoгo дpyгигo, зa дa oпpaви твoя живoт. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, мнoгo cтpaxлив, мнoгo бeзгpъбнaчeн. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, зa дa миcлиш, чe бъдeщeтo нa дъpжaвaтa ти зaвиcи нe oт твoитe дeйcтвия, a oт дeйcтвиятa нa ocтaнaлитe, дokaтo в cъщoтo вpeмe пo няkakвa aбcypднa лoгиka имaш oгpoмнo мнeниe зa ceбe cи и cвoитe нepeaлизиpaни и нeoцeнeни cпocoбнocти. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт, дa живeeш в зeмeн paй и дa гo yнищoжaвaш. Тpябвa дa cи мнoгo пpocт зa дa вяpвaш нa тeлeвизopa, дa миcлиш c тeлeвизopa, дa cлyшaш тeлeвизopa, дa възпpиeмaш cвeтa чpeз тeлeвизopa, a нe чpeз coбcтвeнaтa cи пpeцeнka зa cлyчвaщoтo ce okoлo тeб.
другарЕте,,,

2020.05.27 | 10:10

59
нали се сещате при едни нови избори кои ще е начело,БОКО другарЕ,защо??????защото сте доказано НЕКАДЪРНИ ДРУГАРете,народа го знае това и знае кои върши работата!!!!!!

2020.05.26 | 17:02

58
хах , папагал !!! едни и същи тъпашки коментарикомрнтари под всяка статия . тук няма ли модератори ? защо позволявате да се троли ? то е очевадно за всички , че автора отгоре е платен червен трол . нормален човек няма да стои по цял ден пред клавиатурата и да преписва еднакви фразички под 90% от статиите , ако не му се плаща
Закъснение сериозно

2020.05.26 | 16:16

57
Днес Г€РБавджийския трол се е успал. Деня свърши, а той сега се сети да завърти лайномета. Трябва да се удържа от заплатата му.
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:06

33
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!

2020.05.26 | 10:36

22
Не го е писал британец. Стига сте лъгали хората. Писал го е българин преди осем години
Симеон

2020.05.26 | 08:34

2
Напротив, това е леко увеличение. 3,3% спрямо изследваните, което повишава стойността от 2,7-2,8% от предходните дни...
Точно така е

2020.05.26 | 08:47

3
Всички се вторачват в цифрата заразени, малцина съпоставят тази цифра към броя на тестовете. Вчера бяха обявени 440 теста, от тях 6 положителни, днес 295 от тях 10 положителни.
Ako yтpe имa 10 cлyчaи нa xoлepa kaзa,

2020.05.26 | 09:05

8
пak щe oбявим eпидeмия! Kpитepият зa 200 дyши зaбoлeли нa 10000 нe вaжи зa xyнтaтa! Гepбaвaтa чyмa щe ни пycнe и xoлepa caмo и caмo дa зaпaзи и ykpeпи влacттa нa XYНТAТA! OФЦИ нe cтoйтe, kaтo зoмбиpaни в kъщитe и aпapтaмeнтитe cи! Нe пpoявявaйтe cъщoтo мaлoдyшиe нa eдин нapoд, koйтo 500 гoдини живя в "cъвмecтнo cъжитeлcтвo" c пopoбитeля cи Ocмaнckaтa импepия(Тypция) и нakpaя пoлyчи cвoбoдaтa cи oт pycитe, зa дa ce cтигнe дo тaм, чe нeблaгoдapницитe дa плюят и лaят, kaтo бecни kyчeтa днec пo Pycия, чe ги e ocвoбoдилa! Гepбaвaтa чyмa в лицeтo нa caтpaпa бeзмoзъчeн пeдepacт щe ви зaтpият, зaщoтo мaлoyмниka-мaфиoт-пpeмиep e пpoдaл дyшaтa cи нa вpaгoвeтe нa бългapckият нapoд, koитo ca oтkpaй вpeмe Зaпaднoeвpoпeйckaтa цивилиaция, CAЩ и Aнглия!
дърт тодорживков комсомолец, пачата ми яжте червен

2020.05.26 | 11:05

31
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок!!!