Целунах руския лидер Владимир Путин
Владимир Путин - руски политик. Роден на 7 октомври 1952 г. в Ленинград, сега Санкт-Петербург.
През, е казал председателят на Европейската комисия (ЕК) Жан-Клод Юнкер
Жан-Клод Юнкер е люксембургски политик.
Жан-Клод Юнкер е роден на 9 декември 1954 година в градчето през германското списание Шпигел.
Ръководителят на органа на изпълнителната власт на Европейския съюз в обширно интервю е признал за жеста си. Той обаче не разкрил кога точно е целунал стопанина на Кремъл. Последната среща между политика от Люксембург и президента на най-голямата по територия страна в света е била в Осака на 30 юни 2019 г. Японският град тогава е бил домакин на срещата на държавниците от двадесетте най-развити икономики в света (Г-20). "Моята целувка по никакъв начин не навреди на Европа", е защитил жеста си Юнкер.
Шефът на ЕК също е заявил, че след оттеглянето си от поста (очаквано в рамките на този месец) ще се отдаде на литературна дейност. На въпрос на какъв език смята да пишете Юнкер е отгорил, че все още не е решил. "Или на немски или на английски. Аз израснах с книгите на Карл Май и Марк Твен", е посочил той.
Юнкер след края на интервюто е целунал журналиста от базираното в Хамбург издание Маркус Бекер.
Коментари
da pederas no s tazi celuvka niama da osetish nishto otzad kakto ti se iska za tova si celuvai boiko toi moje da te uvaji no ne i putin.
Цървули!!!Този пияндурник какво толкова се хвали!!!Да пита Реджеп какви изпълнения има с Плешивата Кремълска Ханъма-Путарана Гьозел!!!Като я награби и мръсницата след това му строи джамии в Москва,пуска му Турски Патоци,ракетки и съвместни гей-патрули в Сирия!!!Ура и Слава!!!
Крепи целият европейски съюз, пазител на света, не само ще го целувате, но и свирки ще му правите
Този има аневризъм
Аз ти казах, че Жан Клод Ван Дан ти го начука
Ai da va vidia kak 6te otgovorite na tova samo
Путин , moje da go celunite po k... samo !
.... мога да повърна от новината ви , от статията и от журналиста който я е написал .... времената на мрака са дошли !
Не си бла бла ми си тра ла ла
По дупарата нали мастия такава
На Путин най-много му харесало -иска пак!
Напиши коментар