Денков потвърди: ПП-ДБ няма да подкрепи Рая Назарян за председател на 50-ото НС

  • 19 юни 2024 08:32

  • 1972
  • 27
Денков потвърди: ПП-ДБ няма да подкрепи Рая Назарян за председател на 50-ото НС
© Кадър БНТ

Бившият премиер Николай ДенковНиколай ДенковНиколай Денков е служебен министър на образованието и науката в кабинета на Огнян Герджиков. С потвърди пред журналистите днес, че ПП - ДБ няма да подкрепи Рая НазарянРая НазарянРая Назарян е родена на 16 септември 1985 г. в град Варна. Тя е за  председател на 50-ото НС.

Той напомни, че ПП-ДБ са направили кабинет с почти същия брой депутати.

"След като ние два пъти успяваме да направим редовно правителство. Единият път бидейки първа политическа сила. Вторият път като втора политическа сила. Явно може да се направи правителство, ако има политическо желание", заяви Николай ДенковНиколай ДенковНиколай Денков е служебен министър на образованието и науката в кабинета на Огнян Герджиков. С на влизане в НС.

"Това, което всички трябва да разберем е, че предишното правителство падна, защото ГЕРБ и ДПС искаха да спечелят политическата власт. Спечелиха я. Нека сега да управляват. Това е най-важното в момента", каза на финала на разговора Николай ДенковНиколай ДенковНиколай Денков е служебен министър на образованието и науката в кабинета на Огнян Герджиков. С.

 

Последвайте канала на

Десислава Станева
1972 27

Свързани новини

Коментари 27

Добави коментар
КАТИЛА Е ШИЗО СФФФФИНЯЯ

2024.06.25 | 13:04

27
КАТИЛА Е БЕЗОБИДЕН ПСИХО ЛАЙНЯР ИБАН В ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР, НО ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАКАЗАН, КАТО ПОМАГАЧ И СЛУГА НА ОКУПАТОРА САЩ!!!
Миро

2024.06.23 | 10:57

26
Много важно

2024.06.19 | 19:19

25
Ние нищо не подкрепяме и нищо не предлагаме. Ние сме ПП, вярвайте ни.
Мария

2024.06.19 | 15:33

24
Вие от ППДБ по- добре се махайте от там