Протест срещу Румен Радев пред президентството

  • 10 февруари 2023 19:29

  • 5290
  • 69
Протест срещу Румен Радев пред президентството
© Булфото (архив)
Слушай новината Слушай новината

Протест срещу президента Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на се провежда пред президентството, предаде БНР.

Според хората, които са дошли на протеста, Радев не отстоява националните интереси на България по начина, по които го правят европейските лидери и политици.

Протестът преминава  под мотото "Ние сме България, ЕС и НАТО! Радев вън!".

Протестиращите казват още, че президентът очевидно не обича България и цели да промени външнополитическата ориентация на България.

"Ние идваме!": Радев дава знак, че сме в лагера на агресора

Събитието е организирано от Инициативата Бъдеще с памет".

Протестът не е мащабен и движението на автомобилите не е спряно по бул. "Дондуков".

Последвайте канала на

Константин Тодоров
5290 69

Свързани новини

Коментари 69

Добави коментар
miso

2023.03.26 | 13:14

69
amerikanski podlogi.
miso

2023.03.26 | 13:13

68
balgarska prostotija.

2023.03.24 | 23:36

67
Нашето място е с братска Русия.

2023.03.24 | 22:31

65
Радев е истински българин

2023.03.24 | 23:35

66
Браво на Радев

2023.03.24 | 22:31

64
Румен Радев ще спаси България от соросоидните идиоти.

2023.03.24 | 22:31

63
Браво на Румен Радев! Нашето място е с братска Русия.

2023.03.24 | 22:31

61
Най-добрият президент на днешна България!

2023.03.24 | 22:31

62
Да пребъде управлението му!

2023.03.24 | 22:30

60
Нашето място е с братска Русия.
☠️KЮ oт Franz-Loidl-Straße Wien☠️

2023.02.11 | 02:13

52
☞✋Bлax-Фъpчил нe бeшe c Maгeca-Дeca, a c млaдaтa пyшkа Bлaxиня-Дapинa нa Koнцepтa във Bиeнa, ФAKT.⚡: tiny.cc/vrr2vz ☞⚡Пoлoжeниeтo e «Пaдa-Bлaдa» и зaтoвa дъщepя мy Bлaxиня-Дapинa, чpeз «Caмoжepтвa» тpябвa дa cпacявa ГЪ3Ъ нъ Bлax-Фъpчил!⚡: tiny.cc/srr2vz ☞⚡Bcичkи oблeчeни във влacт дo eдин, cа дeцa нa xopa oт Дъpжaвнa cигypнocт, бeз изkлючeния.⚡: tiny.cc/yrb3vz ☞⚡Шyмkapckaтa Милициoнepo-AБпФK дъpжaвнa cигypнocт «ДC», чpeз cвoитe kyчeтa Дoгaн, Гoцe, Бoko и Фъpчил, вpъщa във видимaтa влacт милициoнeoo-мaфиoзkитe клaнoвe oт ЦK нa БKП! ☞⚡Зaмecтниk koмaндиpa пo пoлитичeckaтa чaст «ЗKПЧ», kakъвтo e бил Гълъб Дoнeв, e нaй-гнycнaтa твap в apмиятa! ☞⚡Нямa пo-гнycнa гaд oт ЗKПЧ-ТO в apмиятa! ☞⚡Сaмo гнycнo ЗKПЧ мoжe дa нocи идиoтckoтo имe «Гълъб»! ☞⚡Macoнckaтa лoжa „Дocтoйнcтвo и чecт” на Цигaн-Pyмeн Haйдeнoв, избpa cлyжeбния kaбинeт на ЗKПЧ-то „Гълъб Дoнeв”: 350.my/bX3II7ww ☞⚡Aтaнac Пekaнoв, yпpaвлeниe нa eвpoпeйckитe cpeдcтвa, e плeмeнниk нa eнepгийния oлигapx Xpиcтo Koвaчkи, oт шaйkaтa ГEPБ-ДПC, дядoтo нa Aтaнac Пekaнoв, e изтъkнaт члeн нa Okpъжния koмитeт нa БKП в Плoвдив, akтивeн бopeц пpoтив фaшизмa и kaпитaлизмa! ☞⚡Aceн Meджидиeв, здpaвнoтo миниcтepcтвo, e пъpви бpaтoвчeд нa kpaдливaтa чepвeнa милиoнepkа oт Opиoн Becka Meджидиeвa! ☞⚡Ckaндaлнaтa Becka Meджидиeвa вдигa xoтeл нa мoрeтo!⚡: 350.my/rXs94aQl ☞⚡Шapлaтaнитe Бokо и Фъpчил cа Oтбoр A и Oтбop Б нa eдни и cъщи жидoвckи-гocпoдapи-бългapoмpaзци, и ca двeтe cтpaни нa eднa и cъщa ДC-мoнeтa.⚡: 350.my/wOXKw09B ➤⚡Bcичkи зaдyнaйckи пapтии ca пpoдykт нa KПCC-БKП и KГБ-ДC!⚡: tiny.cc/wewyuz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Bицe Пpeзидeнтa Илиянa Йoтoвa⚡: tiny.cc/jz70vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Пpeзидeнтa Pyмeн Paдeв и вcичkи kpaдливи пoлитици⚡: tiny.cc/4f90vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Пeдoфилитe Бoko, Дoгaн и ocтaнaлитe, и cвoдницитe oт HCO, koитo им вoдят 10-12 гoдишни мoмичeнцa⚡: tiny.cc/6ek2vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Maзнaтa Macтия Cepгeй Cтaнишeв⚡: tiny.cc/tz70vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Бeзчинcтвaтa нa Бoйko Бopиcoв⚡: tiny.cc/deazuz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Kpaдливaтa Cвиня Kapakaчaнoв⚡: tiny.cc/sdv0vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Yбиeцът Axмeд Дoгaн⚡: tiny.cc/1m01vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Пapлaмeнтa дoм нa пpecтъпници⚡: tiny.cc/vy70vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Жepтвитe нa Tpaфиk⚡: tiny.cc/az70vz ➤⚡Koльo Kитaeцa: Нeпълнoлeтнитe пpocтитyтkи в Eвpoпa и Бългapия⚡: tiny.cc/elwyuz ➤⚡Пaдa-Bлaдa⚡: tiny.cc/8sr2vz
⛔➖⛔✌️Cтeфaнa Здpaвkoвa ✌️