Кирил Добрев изрази съжаление: БСП ще е последна след вота

  • 24 август 2022 09:03

  • 3076
  • 37
© Bulphoto/архив

БСПБСПБългарската социалистическа партия (съкратено БСП) е ще бъде последна политическа сила, за съжаление. Заради поведението на БСПБСПБългарската социалистическа партия (съкратено БСП) еВъзражданеВъзражданеВъзраждане е политическа партия в България, учредена през август 2014 г. Неин председател“ ще е втора или трета партия в парламента“. Тази прогноза направи в интервю за предаването „Тази сутрин“ по бТВбсоциалистът Кирил Добрев.

В края на миналата година той беше изключен от партията, но съдът обяви отстраняването му за незаконно и Добрев отново е член на БСПБСПБългарската социалистическа партия (съкратено БСП) е.

Според него „Демократична БългарияДемократична България"Демократична България" e центристко-дясно политическо обединение, съставено от“ няма да влезе в следващия парламент, защото повечето десни хора ще гласуват за „Продължаваме промянатаПродължаваме промянатаКирил Петков и Асен Василев представиха политическия си проект "Продължаваме промяната"“.

По думите на Добрев конфликтът между лидера на социалистите Корнелия НиноваКорнелия НиноваКорнелия Нинова е български политик от БСП, член на Парламентарната група на Коалиция за се дължи на лични отношения и е заради Калоян Методиев. От него конфликтът се пренесе върху БСПБСПБългарската социалистическа партия (съкратено БСП) е, смята социалистът.

Вероятно има и ревност, че левите хора харесват повече Радев, отколкото Нинова, допълни той.

Относно спрените доставки на газ от „Газпром“ Кирил Добрев смята, че България е била използвана като опитно зайче. „След нас всички подписаха договор за плащане в рубли. Преди нас правиха експерименти“, коментира представителят на БСПБСПБългарската социалистическа партия (съкратено БСП) е.

По негово мнение служебният кабинет се държи наистина национално отговорно – работи за реална диверсификация на доставките на газ.

Последвайте канала на

Десислава Станева
3076 37

Свързани новини

Коментари 37

Добави коментар
Поредният бушон на мутрата - Радев

2022.08.24 | 09:25

4
На 30 г съм и никога не съм гласувал за БСП. Преди това гласувах за ББ , след това последователно за ДБ, ИТН и ПП. Но стигнах до извода, че Нинова като министър доказа че работи за хората, най много от политиците опитала да събаря мафията и провеждаше балансирана европейска политика. На предстоящите избори всеки има да избира между крайно дясна коалиция проамериканска ( герб, ПП, ДБ), ляво проевропейска ( БСП), център - Стефан Янев и крайно леви (АБВ и др) .

2022.10.04 | 15:06

37
БZП бяха просто търпяни в коалицията! Не можеш да твърдиш за партия, която поддържа престъпния режим на Путин, че е проевропейска. Те имат и без това един единствен коз: социалната политика, инсче за нищо друго не стават! Не забравяй, че това са предтъпните комунисти, които управляваха 45 години, просто пребоядисани…
Болгара

2022.08.24 | 13:49

35
Аз не гласувам и не очаквам от никой нищо,но си плащам всичко на държавата със управляващите крадци.....
Болгара

2022.08.24 | 13:39

33
Един въпрос,като гласувате за някоя партия подобри ли ви се живота???
До простия

2022.08.24 | 12:14

23
И сега ще гласуваш за БСП, понеже Нинова, като министър си направи PR с наши пари. Тя винаги е била популист.
ШИБАМ КАНАДСКИ ПЕДАЛИ

2022.08.24 | 10:56

15
TOВА Е ТРОЛ НА КОРНЕЛА. НЕ МУ ОБРЪЩАЙ ВНИМАНИЕ.

2022.08.24 | 10:50

13
Бреей, какво постоянство. Този път гласувай за всички едновременно.
Ййй

2022.08.24 | 10:25

12
Баща ти беше мъж а ти си боклук червен
Platen optimist

2022.08.24 | 10:20

10
Kornela , tova ti li si ? Drug ne bi go napisal.

2022.08.24 | 10:06

9
Не е объркан,а е забъркан...Срещу 20лв и парче пица на ден!
?

2022.08.24 | 10:01

6
Стефан Янев център? Или ти е напълно промит мозъка или си зле с посоките.

2022.08.24 | 10:00

5
obarkan 4ovek si

2022.08.25 | 17:48

36
ТОЗИ ПЪТ ЩЕ Е ПЪРВА.
иван

2022.08.24 | 11:58

19
СТИГА СЪС ТЕЗИ РАЗБОЙНИЧЕСКИ ПАРТИИ.ТЕ УКРАДОХА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.НАРОДЕН СЪД ЗА ВСИЧКИ ПАРТИИНИ НЕКЪДЪРНИЦИ....
Болгара