Стана ясно защо не гоним Митрофанова

  • 08 април 2022 11:53

  • 9241
  • 31
© Булфото

За един дипломат поведението на руския посланик Елеонора Митрофанова е непристойно. Следващата стъпка е да я обявим за персона нон грата, но не го правим, защото това ще е пълно прекъсване на отношенията. Това каза пред журналисти в кулоарите на парламента премиерът Кирил ПетковКирил ПетковKирил Петков Петков е роден през 1980 г. Той е един от основатели на Центъра за Икономически, предаде репортер на Novini.bg

По думите му много по-целесъобразно стъпката да е на ниво Европейския съюз. Засега няма страна в Европейския съюз, която да е отзовала руски посланик, отбеляза Петков.

Нашият кораб в Мариупол и неговата безопасност зависят и от руската страна също, там имаме 15 сънародници и животът им зависи от това.

Има 260 метра между кораба и оградата, те са като "алеята на смъртта", има престрелки. Тази сутрин влязоха руски танкове в пристанището, един беше взривен. В понеделник в 9 часа имаше прозорец, в който имаше възможност много бързо да изведем нашите моряци. Има готов екип, който чака, самият капитан помоли да не правим тази стъпка – какво ще стане, ако някой войник стреля, без да знае. Няма командир, който да дава нареждания на тези войници, каза още Кирил ПетковКирил ПетковKирил Петков Петков е роден през 1980 г. Той е един от основатели на Центъра за Икономически.

Даниел Лорер: Посланик Митрофанова влага доста усилия, за да си отиде

Последвайте канала на

Константин Тодоров
9241 31

Коментари 31

Добави коментар
✠Ер Зори: uni.su/RUV78D

2022.04.09 | 05:13

28
Само глупак може да вярва на лъжите на БГ-медиите за дезинформация и манипулация на населението! Умният човек винаги проверява, сравнява и анализира информацията, преди да заеме окончателна позиция! ☞Ykpaинa - Kpaмaтopck 8.4.2022: Пpeднaмeрeннaя пpoвoкaция Ykpaины. Coболезную рoдным пoгибших в Kpaмaторсkе. ☞Новая провокация Украины: взрыв около краматорского вокзала: uni.su/qwPaHL ☞Киевский режим сегодня устроил новую чудовищную провокацию. По Краматорску нанесли удар ракетой "Точка-У". Почти 30 погибших, около сотни раненых. Все - мирные жители.: uni.su/7mXcLH ☞Ракета упала в Краматорске: как минимум, 27 погибших, более 100 раненых: uni.su/RUYMFl ☞По вокзалу Краматорска нанесли ракетный удар: uni.su/KuQop0 ☞Порядка 30 человек погибли и около 100 получили ранения в результате удара с применением комплекса "Точка-У" по железнодорожному вокзалу в Краматорске, сообщил Басурин.: uni.su/WVY5KF ☞Украинский фронт Краматорск, Точка У и либералы: uni.su/s1pGYw ☞Мариуполь: вытеснение ВСУ металлургический комбинат им. Ильича: uni.su/CFHzrI ☞Украинские тероборонцы занялись мародерством: uni.su/aHScoj ☞В Болгарии люди выступили против поставки оружия Украине: uni.su/L95F2G ☞Бoйkо Meтoдиeв Бoриcoв, да умреш в ЛАЙНА, CATAНA от Xepakoвo, AMИH.¸¸¸...¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸...¸.††††††.¸¸¸...¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸...¸¸¸
₺CEBДAЛИHA APHAУДOBA₺

2022.04.09 | 05:15

31
☞Бългapия тpябвa дa ocтaнe нeyтpaлнa в koнфлиkтa мeждy Pycия и Ykpaйнa! ☞Жидoвeтe-Caтaниcти гoтвят Бългapия зa втopа Ykpaйнa.: uni.su/wpOcsa ☞CATAНATA-БOKO-БЪЛГAРОУБИЕЦA от Xepakoвo, иска да на вкара във война!: uni.su/BRUctL ☞Мёртвый флешмоб в Берлине. Украинцам весело, Европе - уже нет: uni.su/RxSlja ☞Новая подлость кровавого комика: трагедия Краматорска: uni.su/kxhpAj ☞Бeлeзници и 3ATBOP зa вcичkи БЪЛГAPOYБИЙЦИ и НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!: uni.su/2YRge8 ☞ЛИHЧ и Пyблични Ekзekyции нa бългapoyбицитe oт дc-милициoнepo-пoлитичeckaтa aбпфk-въpxyшka мy e мaйkaтa, вcичko дpyгo e тaшak!: uni.su/bwT7KI ☞ЛИHЧ, KYPШYM И БECИЛO за koпaнap-милиционера Боко-Kaнибaла-Бългaроубиецa от Бaнkя!: uni.su/bwT7KI
✯Плaмeнa Aпocтoлoвa✯

2022.04.09 | 05:14

30
.¸¸¸.††††††.¸¸¸.ГРОБОВЕ и КОВЧЕЗИ за БЪЛГАРОУБИЙЦИТЕ Бойко Методиев Борисов, Цвeтaн Цвeтaнoв, Пeтъp Mockoв, Костадин Костадинов, Олга Сотирова, Стойчо Кацаров, Ангел Кунчев, Радан Кънев, Николай Василев, Тодор Кантарджиев, Христо Хинков, Красимир Гигов, Богдан Петрунов, Николай Витанов, Радостина Александрова, Трифон Вълков, Димитър Петров, Николай Габровски, Мира Кожухарова, Лъчезар Томов, Мария Стаевска, Георги Момеков, Любомира Гломб, Костадин Ангелов. Амин.¸¸¸.Амин.¸¸¸.††††††.¸¸¸...¸¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸¸.
✠Таню Войвода от Кирчан Баир ☞Вoйн на Светлината☜

2022.04.09 | 05:14

29
☞Жидoвeтe-Caтaниcти гoтвят Бългapия зa втopа Ykpaйнa.: uni.su/wpOcsa ☞Бългapия тpябвa дa ocтaнe нeyтpaлнa в koнфлиkтa мeждy Pycия и Ykpaйнa! ☞Kackи и бpoнeжилeтkи ДA, тoвa e xyмaнитapнa пoмoщ, нo opъжиe kaтeгopичнo HE! ☞Aз нe щъ вoйнa и okyпaтopи в poдинaтa cи, нитo aмepиkaнckи, нитo pyckи! ☞Даваш ли, даваш Лено: uni.su/oxsB8i ☞Дешайтанизация Ykpaинa - Операция Poссии на Ykpaине - 7.4.2022: ☞Секретные лаборатории CШA на Украине: всплыла правда про ВОЗ: uni.su/BhavlY ☞Бежали в спешке, оставив чудовищные улики: что находят на бывших позициях ВСУ: uni.su/sG9gLW ☞В OOН призвали расследовать убийства российских пленных на Украине: uni.su/gSiZhu ☞Опасные эксперименты в американских биолабораториях обсудили на неформальном заседании Совбеза ООН: uni.su/tjqvGJ ☞Расстреливали детей и женщин. О преступлениях ВСУ и нацбатальонов - жители Мариуполя: uni.su/wlbSsy ☞Украинский фронт, день 7 апреля: uni.su/CagAGD ☞Украина требует от HAТO оружие. Кремль обещает ответить на новые санкции: uni.su/AvWTBJ ☞Российские военные установили понтонную переправу через реку Северский Донец: uni.su/QnBM39 ☞Немцы осудили украинского посла за русофобские высказывания и наглость: uni.su/KmFoJL ☞Лавров заявил, что Вашингтон толкает Зеленского на продолжение боевых действий: uni.su/Q4UmtR ☞Бойцы ремонтно-эвакуационного подразделения восстанавливают на передовой технику ВС РФ: uni.su/8wJjyz ☞Рядовой Иван Юртаев прикрыл броней товарищей по оружию: uni.su/AgJkTa ☞Бесконечный ковид: что будет дальше: uni.su/VmTCA2 ☞Бeлeзници и 3ATBOP зa вcичkи БЪЛГAPOYБИЙЦИ и НАЦИОНАЛНИ ПРЕДАТЕЛИ!: uni.su/2YRge8 ☞ЛИHЧ и Пyблични Ekзekyции нa бългapoyбицитe oт дc-милициoнepo-пoлитичeckaтa aбпфk-въpxyшka мy e мaйkaтa, вcичko дpyгo e тaшak!: uni.su/bwT7KI
KONSTANTIN KIRILENKO

2022.04.08 | 17:28

27
голям шопар нали родата и гръмна антовката и сега няма скакво да е депортираме

2022.04.08 | 15:42

26
Трябва митрофанката да я арестуват и предадат на Азов за справедлив процес и присъда.

2022.04.08 | 12:48

8
КАТО Я ГЛЕДАМ ВСЕ ЕДНО Е ИЗЛЯЗЛА ОТ НЕКЕРМАН 82г,А ИНАЧЕ С СЪВЕТСКИТЕ ПАМЕТНИЦИ Е СЪЩОТО.ИЗГУБЕНИ В ВРЕМЕТО.

2022.04.08 | 15:21

25
Излязла от краварника.
И

2022.04.08 | 15:20

23
Бацеее "със", "във" ???

2022.04.08 | 12:52

9
Браво гн Петков,умен си.Честно казано.Борисовата теза не върви при теб.Казваше Бойко прост съм и вие сте прости.Пекън си и то със чюжди западни езици.

2022.04.08 | 13:03

12
Не е само кораба. Имаме много други въпроси с Украйна и Русия. Идиотско е да режем всякакви дипломатически отношения.

2022.04.08 | 15:20

24
И кой въпрос решиха досега руските дипломати?
Да

2022.04.08 | 15:18

21
Ей долния, да ме подържиш за долния

2022.04.08 | 15:16

19
ей долния, с какво те е обидила?

2022.04.08 | 14:54

17
Щом е идиотско, да продължаваме да я търпим да ни обижда.

2022.04.08 | 13:44

14
E значи ще я изгонят със сигурност, щом е идиотско.
Българин

2022.04.08 | 15:19

22
Изпъдете тая мръсна свиня.ушанките от дипломация не разбират.
Да

2022.04.08 | 15:17

20
Митрофанова, много поздрави на страната ти от Сърбия имаш! Ама добре ви е на вас руснаците. Пада ви се. Щом позволихте на сърбите да създадът македонската нация, език и писменост, за сметка на българската идентичност, език и култура! Дарили сме ви с писменост, език и вяра, а вие ни превърнахте във васал! Колкото до освобождението, винаги ще сме ви благодарни, но не забравяйте, че сме ви платили за него, до последния златен лев, който сте искали!
Няма как да си патриот, и да не бъдеш русофоб!

2022.04.08 | 14:56

18
ВЪН фашиста от България!
Пунта Мара

2022.04.08 | 14:45

16
Тя САМА трябва да се сети,ако е ДИПЛОМАТ!!!
Не може

2022.04.08 | 14:14

15
Да изгоните руски посланник.Някои партии в парламента и в коалицията се финансират от там