Сектор "Животновъдство" получава 82,5 млн. лева подкрепа

  • 03 август 2020 15:15

  • 3264
  • 138
© Министерски съвет

„Ще ви подкрепим с 56,5 милиона лева, имаме такъв инструмент, ще ги осигурим през Министерския съвет“.

Това заяви премиерът Бойко БорисовБойко Борисов Бойко Методиев Борисов е министър-председател на Република България. Роден е на 13 юни 1959 г на среща с животновъди, в която участва също министърът на земеделието, храните и горите Десислава Танева, съобщиха от правителствената пресслужба.

Помощта от страна на правителството е за подобряване на ликвидността на земеделските стопанства, които са отсрочили кредитите си и са в невъзможност да ги погасят в условията на пандемията от COVID 19. За тези пари ще бъде поискана нотификация от ЕК. В рамките на разговора премиерът Борисов добави, че са осигурени също 26 милиона лева за помощта de minimis за животновъдите, които търпят загуби заради сушата. Министър-председателят подчерта, че в момента се обмисля подкрепа още и за пчеларите, зеленчукопроизводителите и овощарите.

Бойко Борисов: Пренасочваме 10 милиона лева за подпомагане на туристическия сектор

„Сушата е по цяла Европа. Виждате там реколтата никога не е била толкова малка. Затова се учудвам на тези, които вместо толкова настоятелно да търсят национално съгласие как да преодолеем зимата, приказват“, каза министър-председателят.

По време на срещата животновъдите изразиха удовлетворение от бързото изплащане на средства от „Фонд Земеделие“ въпреки трудностите, породени от кризата с COVID-19. Премиерът Борисов отбеляза, че правителството ще продължи да работи в подкрепа на всички браншове в сектора.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
3264 138

Свързани новини

Коментари 138

Добави коментар
СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕВ - КОРУМПИРАНО

2020.08.03 | 17:01

41
ВЕРА ИВАНОВА - “ МАЙКА “ - ПРОС-ТИТУТКА ПРЕЗ 90 - те ...! СЕГА ВЕРА ИСКА ВЛАСТ ...............................................МАРГИНАЛНАТА ЦЕЛ НА РАДЕЕЕФ ...ИСКА МИТНИЦИТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА ...И ПАК ДАЛАВЕРИ ...И КОНТРАБАНДА ............................СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕЕЕЕЕФ БЕШЕ КОРУМПИРАНО ...ОСЪЩЕСТВЯВАХА КОНТРАБАНТА ПО МИТНИЦИТЕ ,ЧРЕЗ СЛУЖИТЕЛИ КОРУМПИРАНИ ...ПОСЛЕ ДОЙДЕ ПАК ГЕРБ И БОРИСОВ И ГИ ИЗПОХВАЩАХА ПАК ПО МИТНИЦИТЕ - КОРУМПИРАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА БСП . ЕТО ТОВА Е КРЪГОВРАТА НА НЕЩАТА . А ПРИ ОРЕШАРСКИ ПАК КОРУПЦИЯ ПО МИТНИЦИТЕ И КОНТРАБАНДА ...ТОВА СА БСП ...ЕДНИ АХМАЦИ ..

2020.08.03 | 17:04

48
твойта майка е проста потка , помиярче герберско .
ПРИХОДНИТЕ АГЕНЦИИ РАБОТЯТ

2020.08.03 | 17:04

49
ДЪРЖАВАТА РАБОТИ ЩОТО ИМА КОНТРОЛ ВЪВ ВСИЧКИ СФЕРИ ...ПРИ БСП НЯМАШЕ ГРАМ КОНТРОЛ И ФАЛИРАХА ДЪРЖАВАТА ОТ КОРУПЦИЯ ...ВСИЧКИ БЯХА КОРУМПИРАНИ ПО ВРЕМЕТО НА БСП И НЯМАШЕ ДЪРЖАВА И БЮДЖЕТ . СЕГА СЕКТОРИТЕ СА ОСВЕТЛЕНИ И ПРИХОДИ ИМА В ДЪРЖАВНИЯ БЮДЖЕТ ......................................................А ВЕРА “ МАЙКАТА “ ИСКАЛА ДА СТАВА МИНИСТЪР , А ГАЛЕВА - МАНОЛОВА И ТЯ .
ПРИХОДНИТЕ АГЕНЦИИ РАБОТЯТ

2020.08.03 | 17:05

50
ДЪРЖАВАТА РАБОТИ ЩОТО ИМА КОНТРОЛ ВЪВ ВСИЧКИ СФЕРИ ...ПРИ БСП НЯМАШЕ ГРАМ КОНТРОЛ И ФАЛИРАХА ДЪРЖАВАТА ОТ КОРУПЦИЯ ...ВСИЧКИ БЯХА КОРУМПИРАНИ ПО ВРЕМЕТО НА БСП И НЯМАШЕ ДЪРЖАВА И БЮДЖЕТ . СЕГА СЕКТОРИТЕ СА ОСВЕТЛЕНИ И ПРИХОДИ ИМА В ДЪРЖАВНИЯ БЮДЖЕТ ......................................................А ВЕРА “ МАЙКАТА “ ИСКАЛА ДА СТАВА МИНИСТЪР , А ГАЛЕВА - МАНОЛОВА И ТЯ .

2020.08.03 | 17:09

54
2 млн души ще гласуваме до година за ГЕРБ!
6

2020.08.03 | 17:10

56
Не два седем милиона.
ПРИХОДНИТЕ АГЕНЦИИ РАБОТЯТ

2020.08.03 | 17:04

47
ДЪРЖАВАТА РАБОТИ ЩОТО ИМА КОНТРОЛ ВЪВ ВСИЧКИ СФЕРИ ...ПРИ БСП НЯМАШЕ ГРАМ КОНТРОЛ И ФАЛИРАХА ДЪРЖАВАТА ОТ КОРУПЦИЯ ...ВСИЧКИ БЯХА КОРУМПИРАНИ ПО ВРЕМЕТО НА БСП И НЯМАШЕ ДЪРЖАВА И БЮДЖЕТ . СЕГА СЕКТОРИТЕ СА ОСВЕТЛЕНИ И ПРИХОДИ ИМА В ДЪРЖАВНИЯ БЮДЖЕТ ......................................................А ВЕРА “ МАЙКАТА “ ИСКАЛА ДА СТАВА МИНИСТЪР , А ГАЛЕВА - МАНОЛОВА И ТЯ .
СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕВ - КОРУМПИРАНО

2020.08.03 | 17:03

46
ВЕРА ИВАНОВА - “ МАЙКА “ - ПРОС-ТИТУТКА ПРЕЗ 90 - те ...! СЕГА ВЕРА ИСКА ВЛАСТ ...............................................МАРГИНАЛНАТА ЦЕЛ НА РАДЕЕЕФ ...ИСКА МИТНИЦИТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА ...И ПАК ДАЛАВЕРИ ...И КОНТРАБАНДА ............................СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕЕЕЕЕФ БЕШЕ КОРУМПИРАНО ...ОСЪЩЕСТВЯВАХА КОНТРАБАНТА ПО МИТНИЦИТЕ ,ЧРЕЗ СЛУЖИТЕЛИ КОРУМПИРАНИ ...ПОСЛЕ ДОЙДЕ ПАК ГЕРБ И БОРИСОВ И ГИ ИЗПОХВАЩАХА ПАК ПО МИТНИЦИТЕ - КОРУМПИРАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА БСП . ЕТО ТОВА Е КРЪГОВРАТА НА НЕЩАТА . А ПРИ ОРЕШАРСКИ ПАК КОРУПЦИЯ ПО МИТНИЦИТЕ И КОНТРАБАНДА ...ТОВА СА БСП ...ЕДНИ АХМАЦИ ..
СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕВ - КОРУМПИРАНО

2020.08.03 | 17:02

43
ВЕРА ИВАНОВА - “ МАЙКА “ - ПРОС-ТИТУТКА ПРЕЗ 90 - те ...! СЕГА ВЕРА ИСКА ВЛАСТ ...............................................МАРГИНАЛНАТА ЦЕЛ НА РАДЕЕЕФ ...ИСКА МИТНИЦИТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА ...И ПАК ДАЛАВЕРИ ...И КОНТРАБАНДА ............................СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕЕЕЕЕФ БЕШЕ КОРУМПИРАНО ...ОСЪЩЕСТВЯВАХА КОНТРАБАНТА ПО МИТНИЦИТЕ ,ЧРЕЗ СЛУЖИТЕЛИ КОРУМПИРАНИ ...ПОСЛЕ ДОЙДЕ ПАК ГЕРБ И БОРИСОВ И ГИ ИЗПОХВАЩАХА ПАК ПО МИТНИЦИТЕ - КОРУМПИРАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА БСП . ЕТО ТОВА Е КРЪГОВРАТА НА НЕЩАТА . А ПРИ ОРЕШАРСКИ ПАК КОРУПЦИЯ ПО МИТНИЦИТЕ И КОНТРАБАНДА ...ТОВА СА БСП ...ЕДНИ АХМАЦИ ..
СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕВ - КОРУМПИРАНО

2020.08.03 | 17:02

44
ВЕРА ИВАНОВА - “ МАЙКА “ - ПРОС-ТИТУТКА ПРЕЗ 90 - те ...! СЕГА ВЕРА ИСКА ВЛАСТ ...............................................МАРГИНАЛНАТА ЦЕЛ НА РАДЕЕЕФ ...ИСКА МИТНИЦИТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА ...И ПАК ДАЛАВЕРИ ...И КОНТРАБАНДА ............................СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕЕЕЕЕФ БЕШЕ КОРУМПИРАНО ...ОСЪЩЕСТВЯВАХА КОНТРАБАНТА ПО МИТНИЦИТЕ ,ЧРЕЗ СЛУЖИТЕЛИ КОРУМПИРАНИ ...ПОСЛЕ ДОЙДЕ ПАК ГЕРБ И БОРИСОВ И ГИ ИЗПОХВАЩАХА ПАК ПО МИТНИЦИТЕ - КОРУМПИРАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА БСП . ЕТО ТОВА Е КРЪГОВРАТА НА НЕЩАТА . А ПРИ ОРЕШАРСКИ ПАК КОРУПЦИЯ ПО МИТНИЦИТЕ И КОНТРАБАНДА ...ТОВА СА БСП ...ЕДНИ АХМАЦИ ..
СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕВ - КОРУМПИРАНО

2020.08.03 | 17:03

45
ВЕРА ИВАНОВА - “ МАЙКА “ - ПРОС-ТИТУТКА ПРЕЗ 90 - те ...! СЕГА ВЕРА ИСКА ВЛАСТ ...............................................МАРГИНАЛНАТА ЦЕЛ НА РАДЕЕЕФ ...ИСКА МИТНИЦИТЕ ЗА ТРИ МЕСЕЦА ...И ПАК ДАЛАВЕРИ ...И КОНТРАБАНДА ............................СЛУЖЕБНОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА РАДЕЕЕЕЕФ БЕШЕ КОРУМПИРАНО ...ОСЪЩЕСТВЯВАХА КОНТРАБАНТА ПО МИТНИЦИТЕ ,ЧРЕЗ СЛУЖИТЕЛИ КОРУМПИРАНИ ...ПОСЛЕ ДОЙДЕ ПАК ГЕРБ И БОРИСОВ И ГИ ИЗПОХВАЩАХА ПАК ПО МИТНИЦИТЕ - КОРУМПИРАНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ НА БСП . ЕТО ТОВА Е КРЪГОВРАТА НА НЕЩАТА . А ПРИ ОРЕШАРСКИ ПАК КОРУПЦИЯ ПО МИТНИЦИТЕ И КОНТРАБАНДА ...ТОВА СА БСП ...ЕДНИ АХМАЦИ ..
10 ГОДИНИ БЪЛГАРИЯ ВЪЗРОДЕНА

2020.08.03 | 17:11

57
СЕГА БСП И РАДЕВ И БОШКУУУФ ИСКАТ ДА Я СЪБОРЯТ И ПРИЛАПАТ ЗА ДВА МЕСЕЦА ...ЕЙ ТОВА Е МАРГИНАЛНАТА МЕЧТА НА БСП И ГАЛЕВАТА И..ДИОТКА ..ПРИЯТЕЛКА НА БОШКУУУФФ ....ИМА СНИМКИ В ИНТЕРНЕТ КАК ГЕЛЕВА ОТИВА В ОФИСА НА БОШКУУУФ НА “ МОСКОВСКА...“.....АРЕЕЕ....ЛЯГАЙТЕ ПО АСФАЛТА ПАК ....ТАЯ ВЕЧЕР ВИ Е ПОСЛЕДНО ................БЕЗПЛАТНАТА БИРА .............................АААРЕЕЕ.....!...................................................................ПРЕДИ МАЛКО БТВ ПАК С ФАЛШИВИ НОВИНИ ОТ ХРИСТО ИВАНОВ ....................................НЯМА ПЛУРАЛИЗЪМ ...В БТВ .....- ОСНОВНИЯ СТЪЛБ НА ДЕМОКРАЦИЯТА И СВОБОДАТА НА СЛОВАТА ...........................................АРЕЕЕ....ЛЯГАЙТЕ .................................!