Политолог обяви за безумно твърдението на Румен Радев за прокуратурата

  • 08 юли 2020 08:09

  • 6030
  • 49
Политолог обяви за безумно твърдението на Румен Радев за прокуратурата
© Кадър БНТ

Имаше едно единение между президент и премиер във връзка със ситуацията заради коронавируса, но то бе за кратко, заяви пред БНТ политологът доц. Стойчо Стоев.

Всичко по темата:
Епидемията коронавирус (COVID-19) 32982

На въпрос заема ли прокуратурата страна сега, той отговори, че това трябва да се случва и то да е в полза на обществото.

Относно съвпада ли с всичко случващо се общественият интерес, доц. Стойчев обясни, че сигурно е така, щом се пускат sms - ите с президентски съветник. Според полотилога е можело държавният глава да пусне поне в отпуск Пламен УзуновПламен Узунов Пламен Узунов е служебен министър на вътрешните работи в кабинета на Огнян Герджиков. Роден е.

Той е категоричен, че е безпардонно твърдението на Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на, че прокуратурата не е прозрачна и се използва политически поръчки.

Последвайте канала на

Повече за Коронавирус

corona
Novini.bg
6030 49

Свързани новини

Коментари 49

Добави коментар
kk

2020.07.08 | 08:31

2
Откога истината е безумие?!

2020.07.08 | 08:51

10
ха,ха,ха - смешник
Б

2020.07.08 | 08:31

3
Платен смешник!

2020.07.08 | 09:09

19
ха ха ха глупак

2020.07.08 | 08:50

7
ха,ха,ха - смешник
fen

2020.07.08 | 08:31

1
Това доцентче е голям смешник

2020.07.08 | 08:52

11
ха,ха,ха - смешник

2020.07.08 | 08:48

6
КОИ СИ ТИ БЕ ДРИСЛЬО НАСРАН. ПО СКОРО МИ ПРИЛИЧАШ НА ПЛАШИЛОТО В ОВОЩНАТА ГРАДИНА ОТКОЛКОТО НА ПОЛИТОЛОГ И ЧОВЕК
Ватник

2020.07.08 | 15:27

44
Що бе не мяза на Главчо и Румпи чикията!!!
дърт тодорживков комсомолец- яжте на боко гуя

2020.07.08 | 10:15

24
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок

2020.07.08 | 09:06

14
ДО КОМЕНТАРИТЕ ПО ДОЛУ......... ЗЛОБЕТЕ ЛИ ГЕРБЕРСКИ КОРВИ. БОЛИ ЛИ ВИ АНУСА КАТО ВИ ВЛИЗА БОЗДУГАНА
До простия!

2020.07.08 | 08:58

12
Защо, ти пък кой си, че да даваш оценки на политолози ?! Злобен изтърсак, без знания и умения ! Вероятно и без пари, по тези две причини ! А и злобата от там идва !

2020.07.08 | 08:50

8
ха,ха,ха - смешник
Херодот

2020.07.08 | 08:59

13
Ей така се става и доцент и професор - като лижеш заддници на тиквеници .Ако си мнооого старателен може и академик да те направят.

2020.07.08 | 09:09

18
ААААА ЗАЩТО БРЕ . Я ВИЖТЕ ОТ ПОЖАРНИКАР КАК СЕ СТАВА ПРЕМИЕР , А ПРЕДИ ТОВА ААААА, КОЛКО ЛИ ВРЪЗКИ Е ВРЪЗВАЛ

2020.07.08 | 09:06

15
Не цапай името на Херодот тъпако.
XA XA XA

2020.07.08 | 08:31

4
ПРОФЕСОРЕ И ДОЦЕНТИ ДА ИСКАШ - У НАС ДАЛ ГОСПОД !
Ватник

2020.07.08 | 15:34

46
Особено ако са крали кашкавал, ако са ти земляци, и с завършен трети клас!!! ТАКА БЕШЕ ОТ 1948-2010Г!!!

2020.07.08 | 08:36

5
А КОЙ ГО ПИТА КАКВО СМЯТА ТОЧНО ТАЗИ ПОДЛОГА?

2020.07.08 | 09:08

16
Този който пита и теб.

2020.07.08 | 08:51

9
ха,ха,ха - смешник
Проклети да сте

2020.07.08 | 09:09

17
Кауноподобни проКремълски гниди -- нищожества е гнусното ви безродно име.

2020.07.08 | 13:30

38

ПРОКЛЕТ Е НА ТАТИТИ Х ..Я КАДЕ ХВЪЛИ А КВО ИЗЛЕЗЕ , ГРЕШКА ПРИРОДНА

тттттттттттт

2020.07.08 | 09:31

20
Той нашия не е президент, а смешник чехльо. Произведено в Русия
чичо Пей

2020.07.08 | 16:36

47
до тттттттт Толкова много ТТТТ говори явно че си тъпак и половина.Довечера пак ще ТТТТТъпча женати,защото тя казва и че си и голям пе-дал.
ужас

2020.07.08 | 10:14

22
Тоя политолог сам избра да бъде ибрикчия на герб. Щом му харесва.
ЯЖ МУ

2020.07.08 | 10:20

29

НА БОКО ТИКВЕНАТА ДРЪЖКА , ТРОЛ СДУХАН !

дърт тодорживков комсомолец- яжте на боко гуя

2020.07.08 | 10:16

25
евалла другарко нинова,ние сме с вас ,дерзайте,действаите,след 2год. да изчезне бсп(БКП)!!!!!!напред синя терминаторке!!!!!мачкаи корни!!!БЕЗПЛАТНО ВИ РУГАЯ И ТО С ОГРОМНО УДОВОСТВИЕ ЧЕРВЕНИ ТЪПОЪГЪЛНИЦИ(ако разбират от ъгли изобщо)!!!!! ВЕРВАИТЕ СИ ЧЕРВЕНОТИКВЕНИЦИ....>>КОРНИ ИДВА НА СИВА КОБИЛА И ЩЕ ВИ РАЗБИЧКА МАМАТА!!!!!!Ако случайно не дойде ,пак ще дойде с нова партия,начело на копейкин,славето,майчето и тем подобни знайни и незнайни червени миндили!!!БЕ ГАДЕВ,ти на мен(тодор живков) ли ще се правиш,много си малък бе мишок