Борисов и Рашидов откриват утре ремонтирания театър в Пловдив (видео)

  • 22 юни 2016 10:38

  • 3686
  • 80
Борисов и Рашидов откриват утре ремонтирания театър в Пловдив (видео)
©

Премиерът Борисов заедно с министъра на културата Вежди РашидовВежди Рашидов Вежди Рашидов е български скулптор, министър на културата в кабинета на Бойко на 23 юни ще открият отремонтирания театър в Пловдив, който изгоря на 22 август 2013 година, предаде репортер на novini.bg.

Министър - председателят покани всички, които имат път към Града под тепетата, да отидат и да видят колко хубаво е станало. Борисов обясни, че Рашидов така е избрал датата на откриването, че да няма мачове от Европейското първенство по футбол.

Припомняме, че пожарът нанесе сериозни щети на Драматичния театър в града. Огънят избухна точно под сцената и засегна всички механизми и унищожил авансцената, а седалките в голямата зала бяха опушени.

Последвайте канала на

Калина Христова
3686 80

Свързани новини

Коментари 80

Добави коментар
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

80
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

79
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

78
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

77
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

76
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

75
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

74
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

73
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

72
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DOGAN GO NAXAKA QKO V PUT.KATA NA KURVA BOIKOYGLY

2016.07.10 | 10:29

71
BOIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO DURTA KURVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOIKO FESA NALAPA DOGANOVIA KUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!