Румен Радев връчва орден на испанския посланик

  • 11 март 2024 17:33

  • 278
  • 10
Румен Радев връчва орден на испанския посланик
© Булфото (архив)

На 12 март, вторник, президентът Румен РадевРумен РадевРумен Георгиев Радев е български военен, генерал-майор от резерва. Бивш командир на ще удостои посланика на Кралство Испания у нас Алехандро Поланко Мата с орден „Мадарски конник“ първа степен, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.

Държавното отличие се връчва за особено големите заслуги на дипломата за укрепването и развитието на двустранните отношения между Република България и Кралство Испания. 

Президентът удостои с орден "Стара планина" първа степен главния управител на Германо-българската индустриално-търговска камара

Тържествената церемония в Гербовата зала на „Дондуков“ 2 ще започне в 16.00 часа.

Последвайте канала на

Филип Епитропов
278 10

Свързани новини

Коментари 10

Добави коментар

2024.03.12 | 01:31

10
F A N T A S Y D N L N . F R E E . B G

2024.03.11 | 20:41

9
Луд ceкc няколко часа, силна еpeкция, ярки оpгaзми, много cпеpмa и повишен тeстoстеpон и безoпаcно на всяка възpaст! Не пpопyскайте шансa да напpавите секса си незабpавим:---->> use.my/man
Видя се че с Запада нестава

2024.03.11 | 18:34

8
Връчи едно писмо на Путин ,да си ни прибира !!!
Бивол

2024.03.11 | 18:13

7
Браво! Заслужено!!!
Емѝ...патриот ибан в анала-МИРОСЛАВ БЛАЖЕВ-АТИЛА

2024.03.11 | 17:41

6
Елеkmра, баба гицка, Хан Крум, Гочо Булгара,Наде,жда Дойчева,Много грозен циганин76,ШИБАМ ЧЕРВЕНИ СФФФИНЕ,Nazi SS, Ukraina 55,Просто човек , Литекс- София, рашка говняшка,п.у.т.к.и.н к.а.п.у.т ...това СЪМ АЗ ПОБЪРКАНИЯ ИБАН ШИЗОФРЕНИК от ЛОВЕШКИЯ ЗАТВОР...
Емѝ...лапам го рашистите-Мирослав ИБАНИЯ