По 100 лева глоба за тийнейджъри, сбили се пред учители

  • 30 януари 2025 14:45

  • 441
  • 2
По 100 лева глоба за тийнейджъри, сбили се пред учители
© Novini.bg/ Canva

Съдът в Кюстендил наложи по 100 лева глоба на двама 17-годишни ученици. Причината - тийнейджърите се сбили с деветокласници в Професионалната гимназия по туризъм в града.

Глобите са наложени по Указ за борба с дребното хулиганство. Младежите са над 16-годишна възраст, което позволява да носят лична отговорност за деянието, посочват от съда. 

По време на междучасието: Деца се сбиха в училище в Кюстендил

„Налице е акт на дребно хулиганство от двама нарушители, изразяващо се в скарване и сбиване, случило се пред ученици от девети клас и учители“, допълват пресцентъра на Районния съд. 

Пред съда момчетата, които не са осъждани до момента, са изразили съжаление и разкаяние за случилото се, съобщава кореспондентът на БТА в Кюстендил Ярослав Ставрев.

Последвайте канала на

Радина Лазарова
441 2

Коментари 2

Добави коментар

2025.01.30 | 17:18

2
ГАPАНТИPАНО: За 21 дни ще пpaвите жeстoк CEKC като пopнoзвeзда - ще yвeличите тpайно пeнисa си със 7 см и ще започнете да полyчавате epeкция за 3 сeкyнди (твъpда като cтoмана, колкото дълго иcкaте). Ето тaйната на тaзи тeхника-➤-➤ do.my/mens
erotis

2025.01.30 | 14:57

1
❤️Ту­­­к мо­­­жете д­­­а събл­­­ечете ед­­­но мом­­­иче и д­­­а я ви­­­дите го­­­ла) Мо­­­ля, оце­­­нете г­­­о ➤ Ja.cat/sexbg

Добави коментар

Водещи новини