Микробус помете работници от АПИ край Враца, един от тях загина

1
© Булфото (архив)

Работник на 60 години от Агенцията "Пътна инфраструктура" /АПИ/ е починал днес, след като е бил блъснат около 9.40 ч. от преминаващ микробус със софийска регистрация.

Други двама негови колеги са ранени при катастрофата на главния път Е-79 край Враца, съобщи говорителят на областната дирекция на МВР.

Произшествието е станало в района на т. нар. Железен мост, където тримата работници на пътната агенция са извършвали ремонтни дейности.

Шофьорът на микробуса е тестван с дрегер за наличието на алкохол и наркотици. Резултатите са отрицателни, уточни говорителят на дирекцията на МВР.

Състоянието на единия от ранените е тежко, а другият е получил леки наранявания. Двамата са транспортирани във Врачанската болница.

Последвайте канала на

Радина Лазарова
1

Водещи новини