„Не бяхме поканени на срещата днес, но няма да търсим причините за това. Когато става дума за Витоша, няма място за его и политическо противоборство. Това е тема, по която институциите трябва да работят заедно“, заяви кметът на София Васил Терзиев по повод проведената днес среща в Министерския съвет за бъдещето на планината.
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)
)